Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növeljek izmot és...

Hogyan növeljek izmot és csökkentsek zsírt egyszerre?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy hónapja edzek, 176 cm vagyok és 72 kg

Van egy kis felesleg a hasamon, és a dedekamon, ezt szeretném ledolgozni.

Étrendkiegészítőkről szeretnék kérdezni.

Fehérje por mellett mit ajánlotok?

BCAA, L-Carnitin esetleg?



2021. ápr. 5. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően nem lehet a kettőt együtt, mert az egyikhez deficit kell a másikhoz plusz bevitel. Ha nagyon kicsi zsír van akkor inkább tömegelj, tudom szar érzés hogy nem leszel szálkás, de ez a legjobb amit tenni tudsz
2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kockahasat szeretnék, attól több zsírt nem szeretnék veszteni, csak hogy látszódjon.

Vagy esetleg a fehérjepor mellett mi lenne a legjobb ezek közül?

BCAA, L-Carnitin, Kreatin

2021. ápr. 5. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik felsorolt kiegészítő értelmetlen. Told a kardiót, legyél egy kis kalória deficitben és eddz hasra.
2021. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Inkább aerobot tolj, mellette edzés nagy súlylal + időszakos böjt


lehet lepontozni, sok kliensem ért el ezzel a kombóval eredményt, de persze elfogult vagyok a módszerem illetően

a fenti kiegészítők viszont kuka, azt a pénzt inkább a minőségibb étrendre fordítsd, multivitamin pakk azért alap

2021. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!