Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 db egykezes súlyzó elég lesz?

2 db egykezes súlyzó elég lesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis izmot, mert 182 centihez 70 kilóval mint egy pálcika, úgy nézek ki. 2db 15 kilós egykezes vajon elég lesz kezdésképp? Nem akarok hatalmas izmokat, csak ne nézzek ki úgy, mint egy pálcika. Legszívesebben lemennék az edzőterembe, de ugyebár nem lehet. 23/F
2021. ápr. 6. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát csomó egykezes gyakorlat van, amik tök hasznosak és két 15 kilós nem kevés, sőt igazából sok is. Oldalemelés, kalapács bicepsz, páros bicepsz (kiforgatós), homlokra/az alá/mellé engedés...
2021. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs más nem rossz. Saját testsúlyossal kiegészítve lehet használni, de ha életedbe nem sportoltál és ilyen arányokkal ektomorf környékén lehetsz , nemhiszem h el fogod bírni. Szerintem kezd először sajat testsúlyossal. Aztán addigra úgyis kinyit a terem
2021. ápr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Edzettem már, de az már nagyon régen volt, talán lehettem másodikos középiskolás. Azóta ilyen kerti munkák formájában volt csak közöm súlyemeléshez. :D Ektomorf az alkatom, igen.
2021. ápr. 7. 01:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó lesz kezdésnek, de saját testsúlyos edzést is kell
2021. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet, hogy hiába edzel, pálcika maradsz. Nyomhatod egész nap, le fogsz fogyni. Nem akarsz nagy izmokat, miközben a piciért is meg kell szenvedni.

Az egykezes súlyzó nem rossz, szép alakot lehet csinálni, de ez a könnyebb része. A kajálás a nehezebb, én is nehezen hízós vagyok, nagyon nehéz eleget enni, már a súlytartás is nehéz, ezért muszáj vagyok kevésbé egészséges kajákhoz is nyúlni.

Lehet lesz olyan, amikor nem tudsz eleget enni, de a fehérjére mindig figyelj, ha az megvan, félsiker legalább az étkezésben.

2021. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért az nagyon nem mindegy hogy az egykezeseket lehet e allitanii es csak a max a 15kg vagy fixen 15kg, mert akkor azzal elég nehéz lesz edzeni, pl kissebb izomcsoport, mint a tricepsz bicepsz alkar. Mert fekvenyomáshoz jó, vallbol nyomáshoz is, de egy bicepsz beforgatashoz, vagy egy lorugashoz nem hinném hogy jó ötlet, vagy oldalemeleshez. De egy egész testes alapgyakorlatos edzéshez megfelelő...
2021. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 $$$$$ ***** válasza:
Kezdetben elég lesz. De ha nem állítható az tényleg bajos lesz. Mert kezdetben bizonyos izmokra tényleg sok lesz 15 kg. Sőt én pl.egy oldalemelést most is 10 kg-val csinallok koncentraltan 15 ismetleseket,valtott kézzel. Barmi masra nekem mar nyilvan kevés a 15 kg. Csak peldanak irtam. Mert ha nem allithato akkor van amihez sok lesz de ha allithato akkor egy ideig jo lesz. Bár fekvenyomasnal lehet hamar kinövöd majd. De amugy majd meglatod, hogy ha belelendülsz es megszereted akkor majd nem csak kicsit akarsz izmosabb lenni. Hanem nem lesz megallas. Én regen 198 cm voltam es 75 kg. Ugyan azert kezdtem el edzeni mint te. Mert palcika voltam. Most 2 meter vagyok es 122 kg(kb.22% testzsiral tehat nem vagyok szálkas,de nem is celom hogy az legyek. Majd talan kesöbb ha eleg nagynak érzem magam.). De most se vagyok elegedett a formammal. Sőt úgy erzem sose leszek😂.
2021. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Állítható, persze. Most 7.5 kilón vannak.
2021. ápr. 7. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú hát akkor tökéletes pár hónapig, addig lassacskán beszerzel egy kombi padot is ruddal, aztán a háton kívül kb mindent rendesen meg tudsz edzeni :))
2021. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Addig csak kinyitnak az edzőtermek. :D
2021. ápr. 7. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!