Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fér bele néha egy...

Mennyire fér bele néha egy magasabb kalóriatöbblet tömegnöveléskor?

Figyelt kérdés

Kezdőként a hét végére kijön egy átlagosan 400-500 kalóriás többlet naponta. Hét közben vannak kisebb és nagyobb többletes napok. Mennyire érdemes konzisztens maradni ilyenkor?

A nagyobb baj egyébként, hogy többnyire pont pihenőnapokra jön meg a zabálhatnékom. Ez gond, vagy a lényeg, hogy átlagosan a kalóriatöbblet optimális legyen?



2021. ápr. 7. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Igazából alkatfüggő is. De pár napból nem lesz gond, csak ne legyen rendszeres ha könnyen zsírosodsz. Én szinte bármit eszek, nem fogok nagyon zsírosodni, igaz igy izmot szedni is nehezebb.
2021. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ősszel néhány hét alatt simán összeszedtem 7-8 kilót pár hét alatt. Mondjuk ahhoz kellett egy 1500 feletti többlet. Több, mint háromszorosa a maximálisnak.

Egyébként hetente egyszer-kétszer történik meg átlagosan ez a "baleset" mostanában. Esetleg vegyem vissza a hét közbeni kalóriabevitelt, ha tudom, hogy úgyis eldurran az agyam és zabálni fogok megint hamarosan?

Vagy szimplán gyakoroljak egy kicsivel több önuralmat?

2021. ápr. 7. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!