Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sokan edzenek szótlanul...

Milyen sokan edzenek szótlanul, bedugott füllel, zenét hallgatva a konditeremben?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a típusról, aki csak edz, hallgatja a zenéjét, senkihez nem szól se a teremben, se az öltözőben köszönésen kívül, és csak magára figyel, persze elpakol maga után, nincs senki nyakán gyakorlat végzés közben stb, inkább csak lapul és végzi a dolgát, és csak magára koncentrál kizárva a teljes külvilágot? Talán kicsit olyan, mintha nem is létezne.

Ezzel szemben sokakat látok beszélgetni, akár 5-10 perces pihenőket tartani és szocializálódni, nevetgélni, valaki a telefonját nyomkodja és chatelget.

Én valahogy mindig is csak magamért mentem, és szinte csak akkor szólaltam meg, amikor jöttem, mentem, vagy egy gépre fájt a fogam és érdeklődtem, hogy mikor szabadul fel. Ezután egyből fülhallgató a fülbe és visszatértem a világomba.



2021. ápr. 9. 20:19
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
Én nem dugom be a fülem de kb. ugyanezt csinálom. Edzeni megyek, nem dumálni. Pedig általában a párommal megyek de csak néhány gyakorlat közös ahol beszélünk közben, a többit megyünk magunknak és csináljuk.
2021. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Új zombifajta van kialakulóban. Az edzőzombi!
2021. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!