Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjepor megivása után...

A fehérjepor megivása után másnap a flakon horror büdös volt. Ennyire nem tartós?

Figyelt kérdés

ON Whey Protein porom van, csak vízzel keverem.

Eddig mindig rögtön megittam és elmostam, ezúttal azonban megmaradt másnapra. Zárt állapotban volt, de már nem volt benne, csak ami ottmarad. Elképesztő büdös volt egy nap után, olyan, amitől örökre elmenne a kedved tőle.

Ez normális?


Arra gondoltam, hogy majd ha már nem Home Office lesz, hanem újra munkába járás, reggel összeráznék egyet és vinnék magammal, de ha ennyire nem tartós, akkor inkább nem teszem, és mindig csak frissen iszom.Kinek mi a tapasztalata tartósság szempontjából?



2021. ápr. 9. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Normális, ivás utána azonnal mosd ki.
2021. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, de vinni akartam magammal munkahelyre reggel, és csak délután meginni. Akkor ez nem működik, ugye?
2021. ápr. 9. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nem mukodik.

Es a shakert is buktad nem lehet a szagot meg kidozni se (tapasztalat).

2021. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
*Kifozni
2021. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha vizet hagysz benne az is bele tud poshadni. Alaposan ki kell mosni a shakert és úgy hagyni, hogy szellőzzön.
2021. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2: Elviszed a port a shakerben, vizet meg külön és csak délután kevered össze. Kész. Tejet se hagysz kint órákig szobahőmérsékleten.
2021. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Vidd magaddal port, majd a munkahelyen raksz hozzá vizet is
2021. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
A port beteszed a kiszárított shakerbe, munkahelyen meg odamész a csaphoz és megtöltöd vízzel. Nem nem kell hozzá nagy rakétatudomány.
2021. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Lol ne keverd be elore, ha nem hutobe rakod.. akk is max fel nap mulva megiszom es mindig egybol kimosom. En meloba is tartottam egy vodorrel azt kesz 🤷‍♂️
2021. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!