Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fájhat a váll/hát alsó...

Miért fájhat a váll/hát alsó része pár gyakorlat elvégzése után/közben?

Figyelt kérdés
Oldalemelésnél, amit 8 kg-al csinálok, a bal vállam iszonyatosan fáj nagyjábol a rotátor köpenyem, és a lapockám fele. Ma hátra edzettem, fűrészelésnél éreztem ugyan ezt az érzést szintén csak a bal lapockámnál. Vállból nyomásnál miután végeztem a szett-el, akkor szoktam érezni. Nem tudom hülyeséget mondok-e, de a tárogatásra gyanakszom, hogy azzal húzhattam meg ott egy izmot. Azt csinálom egy bő 2 hete, és azóta érzem ezt a fájdalmat. Edzés után ez azonban azonnal elmúlik, szóval csak edzés közben jelentős. Mi lehet szerintetek a probléma, és hogyan tudnám orvosolni? Illetve a tárogatás ennyire izület gyilkos gyakorlat? Sokszor érzek furcsa kellemetlen enyhébb fájdalmat elvégzése közben.
2021. ápr. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármelyik mozdulatban meghúzhattad, de egyébként a tárogatás nem olyan jó gyakorlat, én leállnék vele a helyedben és megnézném hogy tényleg a tárogatás miatt van-e. Ha az miatt van, szimplán csak ne csinálj tárogatást.
2021. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi , szerinted mivel lehetne helyettesíteni? Van rudam , egykezesek, meg egy fekvenyomó pad. Gépeim nincsenek sajnos.
2021. ápr. 10. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Elegge rotator serulesnek hangzik...
2021. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is ott lehet a gubanc. Mi a teendő ilyenkor? Orvos macerás lenne a vírus miatt nem tudom hogy fogadnának.
2021. ápr. 10. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat az most macera.. a leglassabban gyogyulo dolog kb. Meg kene tudni, h mi okozta. Sokminden lehet.. foleg helytelen nyomasok. Ha fekvenyomasnal vagy vallbolnyomasnal nincs hatraszoritva a vallad es osszezarva a lapockad pl. Vagy tarogato mozgas, hatsovall gyakorlat. Van mikor muteni kell de lehet ugyse lesz jobb, van h egy inekcio megoldja. De valszeg gyogytornara meg ilyesmire kuldenenek eloszor.. nem art atmozgatni a rotatort gumival edzes elott minden iranyba es edzes vegen nyujtani, smr hengerezni.
2021. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!