Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tenyleg kinyitott mindenkinek...

Tenyleg kinyitott mindenkinek a pesterzsebeti fitness 2000??? Most olvastam indexen, h szolgaltatasnak valljak magukat tehat kinyitottak mint minden mas szolgaltatas. 10nm/ember mint a boltba.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 23:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja utannaneztem mar be is kelett zarniuk -.- Mekkora csicska orszag. De aztirjak par het es megoldodik.
2021. ápr. 10. 23:53
 2/6 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
47%

xDDD

hát zárjanak is bakker. Még glamúr napok is vannak...vicc az egész. Jövő héten meg heti 400 halott lesz azt majd csodálkoznak...remélem lesz is, vicc akik így mennek mindenhová...

2021. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
2-es, azért másnak a halálát nem kellene kívánni. De csak egy kis rövid eszmefuttatás, csak neked. Ha több lesz a halott, akkor több a fertőzött is. Ha több a fertőzött, akkor elég csak elmenned a boltba és simán elkaptad te, vagy valamelyik családtagod. Jó lenne ha gondolkoznál mielőtt ilyeneket írsz szánalomhalmaz.
2021. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Én a lakájomat küldöm a boltba.


Egyébként ez azért hülyeség, mert erre nem lehet igaz a nagy számok törvénye így, mert mivan, ha a boltba nem kerül el emiatt?

Nem emiatt kell elgondolkodnom, hanem alapból azért mert mások halálát kívántam, ami valóban nem volt szép dolog, belegondolva...bár jogos.

2021. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem nemizgat. Egy csomo koronassal eribtkeztem folyamatosan es semmi bajom. Van immunrendszerem. Most is sorba hal meg mindenki. A maszk szrt se er es elobb kapjak el a csoves bkvn meg a boltokba. A termeket viruson kivul alapbol is fertotlenitik.
2021. ápr. 11. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, mekkora csicska az ország, mert a retardált nyomorék teremtulajdonos a 40 iq-jával nem bírja értelmezni a magyar közlönyt, elképesztő :D
2021. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!