Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha be megyek egy Biotech...

Ha be megyek egy Biotech usa Boltba akkor tudják hogy milyen fehérje kell nekem Pl egy nap mennyit stb?

Figyelt kérdés
Ha meg mondom ott hány éves vagyok meg a kg.

2021. ápr. 11. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, tudnak segíteni.
2021. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké
2021. ápr. 11. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Elő bb ta nulj meg he lyesen ír ni
2021. ápr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudnak segíteni, de nem fog nekiállni számodra megfelelő étrendet összerakni és számolgatni a napi fehérje beviteled. Ezt dietetikus vagy étkezési tanácsadó vagy edző végzi el.

Az hogy tudja a súlyod és a Körös az egy dolog. Hozzá jön még a célod, hogy mit akarsz elérni, az alap genetikai testalkatod, hízásra hajlamod stb, az alapvető étkezésed.

A fejérjeporokon rajta van hogy mennyi fehérjét tartalmaznak.

Ha izom építés a célod, akkor ttkg-onként 1,6 g fehérje bevitele az ajánlott. Erre találsz a neten táblázatot, hogy 100 g tojás, tengeri vagy nem tengeri hal, növények, húsok kb hány g fehérjét tartalmaznak. A fehérjepor az kiegészítő, amennyiben nem tudod bevinni táplálkozás útján a megfelelő mennyiségű fehérjét, vagy ég, étkezést ki szeretnél váltani.

Szóval igen, fog segíteni, tud ajánlani neked a laktózintoleranciádra, étkezés kiváltására, vagy tomegnovelesre fehérjét, de nem fogja neked megmondani, hogy mennyi fehérje kell. Tudod mások ebből élnek, és ezt tanulták.

2021. ápr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy étrendet adjonak hanem nem bírok annyi táplálékot bevinni étkezésel azért kell a fehérje és edzek heti 3x és nem tudom hogy mennyit kel belőle szedni hány grammot, meg azt se hogy edzés előtte vagy utána kel bevinni ha edzek és fehérjét is szedek akkor nem szálkás leszek hanem nagy darab?
2021. ápr. 12. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyi kell belőle, az rajta van a dobozon. Gondolom az adagolást el tudod olvasni. Az interneten azt is megtalálhatod, hogy mikor javasolják. Egyébként általában edzés után szoktak inni egy adagot belőle.

A fehérjebevitel mennyisége pedig le lett írva az 5-ös válaszban. Értjük hogy van kérdésed, de azért egy picit gondolkozz hozzá.

2021. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok neked, hogy jó néhány profi nem is használ fehérjeporokat. :) Akkor szerinted olyan kardinális kérdés, hogy mikor iszod? Edzés előtt/után reggelire, vacsorára, rohadt mindegy, amit körítenek a fehérje köré, az már nevetséges. Azt nem érti az emberek 90%-a, hogy ez egy táplálék-kiegészítő, ugyanolyan aminosavakból áll, mint mondjuk a tojás, túró, hal, csirke...stb. Tehát egy táplálék, amely valóban, kicsit nagyobb arányban és gyorsabban hasznosul, mint a felsorolt ételek.

Tehát mindegy mikor iszod, annyi megszorítással, hogy ne edzés előtt fél-1 órával, de gondolom azt tudod, hogy ez minden kajára igaz.

2021. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok profi😁de köszönöm a válaszokat 60 kg vagyok amúgy.
2021. ápr. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!