Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma mennyi idő lesz...

Ez a forma mennyi idő lesz míg elérem?

Figyelt kérdés

Alábbi formát akarom elérni, itthon edzek fegyencedzést csinálom, és minden nap kétszer zöld jumbot iszok. Így mennyi idő alatt leszek ilyen?


[link]



2021. ápr. 12. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Cucc nélkül sosem leszel ilyen.
2021. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem naturál test. Szóval amíg nem kezded a patikát magadba pakolni, addig nem leszel ilyen
2021. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tamara1337 válasza:
22%

A fiam pont ilyen, mint te. 3 doboz zöld Jumbót kezdi és szépen alakul, formálódnak az izmai.


Edzés után tolja, de emelett rendesen megy a kaja is. Sok hús, rizs, tészta. A kaja nagyon fontos. A suli mellett nem tudott formába jönni, mert nem tudott rendesen kajálni.


Február óta látványos a kinézete.

2021. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
soha de ez csak közelítő
2021. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát öreg, igaz előttem már leírták, de akkor jövök én is. naturálon nem leszel ennek töredéke sem.

Alapból bizonyos szint felett naturálon nem tudsz szálkás lenni.

Ezek a figurák, mint pl a képen is, a fél patikát beviszi, plusz inzulint egy cosmót mert a hasnyálmirigye nem tud eleget termelni hgoy jo helyre épüljön.


A zöld Jumbot felejtsd el, akkor is ha nehezen hízó vagy..

2021. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mind csaj álma egy ilyen szépen kidolgozott kalács test! Én azt mondom nyomjad ezerrel a börtön edzést, de zöld jumbó helyett a csávó kezében található cuccból kéne fogyasztanod.
2021. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A Cenz Ura ***** válasza:
44%
:D
2021. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Fegyencedzéssel és Jumbóval úgy számolom, hogy hm... valahogy 170 és 213 év közötti idő lehet. Fegyencedzéssel ilyen testmagassághoz el lehet érni mondjuk egy 72 kilós jó formát, de nem 90 kilót :)

Azzal nem értek egyet, hogy ez a forma elérhetetlen naturálon, igenis vannak sportolók, akik így néznek ki és "tiszták", de igen, valóban nagyobb az esély rá, hogy a képen látható fickó megtolja egy picit a felkészülését.

Szóval tűzzél ki reálisabb célokat és majd 3-4 év edzésmúlttal nyúlj a szteroidokhoz, ha ilyen formát szeretnél. De ha semmi célod nincs, ami a versenyzést illeti, akkor ne legyél ilyen hülye. :D

2021. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

A zöld jumbo magában nem hatásos. Én mindenképpen kombinálnám egy bioteches szójafehérjével. Minél nehezebben oldódik, annál jobb! Hajrá!

#VeganPower


Amúgy azt hittem, hogy csak küzdősport témakörben ilyen gyakoriak a troll kérdések, de úgy látom, hogy a testépítés témakörben is ugyanez a helyzet.

2021. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kérdező csak trollkodik. Ha még a testépítésről is álmodsz, akkor elérhető naturálban de csak a narancssárga jumboval.
2021. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!