Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel a puha hájjal lehet...

Ezzel a puha hájjal lehet kezdeni valamit edzéssel ?

Figyelt kérdés
A mellem alatt és a köldököm feletti részről van szó. Ha kihúzom magam,állok nincs ott egy deka háj sem,de ha lehajolok,ülök odakerül, nagyon puha és remegős,és nem kicsi! Amúgy 174 cm vagyok és 58 kg,szóval vékony vagyok amúgy. Igaz,hogy szültem, de ez azelőtt is ott volt. Az étkezésre odafigyelek. Az edzés segíthet ezen?

2021. ápr. 13. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Örülj, hogy így van! Ha feszes lenne, amikor előrehajolsz, szétszakadna a bőröd, amikor kiegyenesedsz. Az alultápláltság határán vagy, ne akarj fogyni!
2021. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hátizomra erősíthetsz ;)

Akkor nem fogsz annyira előre görnyedni

2021. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így kell lennie!Mindenkinek lesz egy kis(bár inkább több) háj ha leül vagy hajol,ha akkor sem lenne akkor már anorexiás lennél kb.
2021. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az edzés mindig jó.Meg kell egy kicsit eròsödni.Az izomtalan testen szembetünöbb az a néhány kiló zsir.Nem testsùlyt kell mérni,hanem testzsir százalékot.

Ugyanis önmagában lehet egy személy súlyra sokkal kevesebb,es zsírosabb,formátlanabb,mint a másik aki nehezebb.

Megfelelö fehérjedús étrenddel,edzéssel csodákat lehet tenni.

2021. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2es nem görnyedek,csak ha v.miért lehajolok,vagy simán ülök
2021. ápr. 13. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!