Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gym Beam True Whey protein...

Gym Beam True Whey protein nektek is szemcsés volt rázás után?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor igen, főleg ha azt a szitas részt nem teszem bele és úgy rázom szét. De én csak egyszer vettek ilyet, nekem nem jött be :D Nem egy jól oldódó fehérje, dehát olcsó :)
2021. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég jól oldódik. (mogyoróvajas, fehércsokis, csokis)

Előbb rakom a fehérjét, kicsit megrázom víz nélkül, hogy ne legyen összeállva, aztán úgy a víz.

Ha előbb van a víz, akkor kicsit tovább rázom.

2021. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# neked nem volt olyan, hogy a sejker aljába ragadt a fehérje, mikor először raktad a fehérjét? Nekem mindig az aljába beletapadt és nem is tudtam szetrazni, csak ujjal felszedni vagy kimosni.
2021. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor öntöm rá a vizet, akkor próbálok úgy menni, hogy nem egy helyre öntöm hirtelen, hanem körbe mindenhova egyenletesen, és akkor nem lesz benn csomó sem, meg nem megy le az aljára a víz, hogy össze tudjon állni.
2021. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1x vettem de eleg gagyi. Scitecet 2x megrazom es mar teljesen feloldodott. Bar mar csak zabkasaba rakom ugy meg tokmind1 kb
2021. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom, srácok. Érdekes! Vagy csak nekem olyan szuper jó a szita a shakerembe, vagy nem vágom, de nekem másodpercek alatt úgy feloldódik egy kis rázástól, hogy már ihatom is. Nem lesz szemcsés, nem lesz darabos, nem lesz csomós. Sima csokis izűt nyomom már hónapok óta, és semmi gond nincs az oldódásával, se az ízével.

Vegyetek Biotech Power Proteint. Egy szója alapú szutyok az egész. Akkor vettem azt, amikor még kezdő voltam. Az volt életem első fehérje pora. A világ összes víze és egy ipari turmixgép is kevés ahhoz, hogy azt a fikát feloldja.

2021. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csoki-kókuszt vettem 1kg-t, ugyanúgy csinálom a shaket, ahogy bármelyik másik fehérjével, nekem nincs gondom szemcsésséggel. Az más kérdés, hogy ízre nem olyan jó, meg inkább az ára miatt vettem, legközelebb veszek valami normális tejsavó izolátumot.
2021. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma jött meg a fehér csokis, érdekes módon ez abszolút nem szemcsés, és tökéletesen oldódik, csak a karamellás.
2021. ápr. 15. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
A fehércsokis marha jó, csak mindig megfulladok a gyökér csokireszelékben. :DDD
2021. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!