Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenék edzes? Kerek mindenkit,...

Fenék edzes? Kerek mindenkit, hogy normalis valaszokat irjatok!

Figyelt kérdés

El szeretnek kezdeni edzeni, mar regota de nem vagyok tisztában nehany dologgal.

Az lenne a kerdesem, hogy fenekre hogyan hatasos az edzes?

(Nem gyakorlatokra gondolok)

Hanem etkezesre. Mibol mennyit? Olvastam hogy nagyon sokat kell enni; de akkor hiznek. Ah nem ertem segitsetek legyszives!



2021. ápr. 20. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:

157 cm vagyok, 55 kg.

Hajlamos vagyok a hizasra, csak probalok odafigyelni. Van fenekem eleg “nagy” de szeretnem izmositani es formasitani :)))

2021. ápr. 20. 21:00
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nincs olyan étel vagy mennyiség, ami ,,fenékfejlesztő". Egészséges kajálás mellett edzeni kell, alsótestre, de persze felsőtestre is, hogy arányos legyél. Fogynod nem biztos, hogy kell, például a futás viszi is le a feneket, cicit, nem csak onnan fogysz, ahogy akarsz.
2021. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

A fenek az izom.Az alakját az izom adja.Attol lesz kerek.A zsírtól nem lesz kwrwk.Nem lesz tartása és előbb utóbb lógni fog.

Az izomnak tápanyag kell.Amit elhasznalsz energiat ,attól több kaja kell,mert fejlődni is kell.

Tehát úgy fog izmosodni ott hátul,ha calória pluszban vagy.

Ha calória minuszban vagy,akkor fogyni fogsz.Onnan is.

Olyan nincs,hogy csak se..re izmosodunk,semmi felesleg nélkül.

Olyan van,hogy a lehető legkevesebb zsirral,optimális izonövekedést érünk el.Majd ha ez a kevés zsir+több izom forma nem tetszik,akkor ledietázzuk a felesleges tsirt,megintcsak olyan etkezessel,hogy mibimális legyen az izomvesztesség.


Lehet elsőre bonyolultnak tűnik,de egyszerű élettani folyamatokról van szó,amit iranyítani tudunk,a célokhoz igazítva.

2021. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Masodik, nem is arra gondoltam. Fe veletlenul pontoztalak le:(

arra gondoltam amit a Harmadik leírt:

Koszonom, erre voltam kivancsi!:)

2021. ápr. 20. 23:10
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez lehet hulye kerdes de mar 100 felet hallottam :D ha a napi kcal szükségletet beviszem es keményen edzek fenekre (IS)

Akkor is lesz eredménye?

2021. ápr. 20. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Igen lesz eredménye mindenféleképpen.

Annyit tennék meg hozzá,hogy a keemény itt azt jelenti ,hogy nagy terheléssel.Ez az izom a guggolásoktól,kitörésektől,csípőemelésektől erősödik leggyorsabban.Az ilyen ötven darab lábemelgetések,meg sokismetléses rúgások hátra ,negykézlabb, nem sokat érnek.

Olyan súly kell amivelmax 8 12 ismétlest tudsz csak megcsinálni egyszerre.

2021. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!