Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A keresztszálkás mellhez ugye...

A keresztszálkás mellhez ugye nem elég az alacsony testzsírszázalék?

Figyelt kérdés

A kockahashoz elég, de nem szeretnék belemélyedni, hogy attól függetlenül szerintem miért nem érdemes elhanyagolni a hasedzést...

Ha viszont a keresztszálkás mell a célom, ahhoz az alacsony testzsíron túl a fejlett mellizom is szükséges, vagy alapjában is ugyanannyira keresztszálkás a mell edzés nélkül, mint amennyire kockás a hasizom edzés nélkül?



2021. ápr. 21. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs izom, nincs mit leszálkásítani xd. A kockahas mindenkinek megvan anatómiailag, csak az emberek nagy részének zsír takarja. Mellizma már nincs az átlagembernek, ezért kell edzeni. Nyilván van egy alap izomzatod, de ennyire te sem lehetsz naiv hogy azt gondold hogy izmok nélkül kéne keresztszálkásnak lenned. Lehetséges amúgy lemenni extrém alacsony tzs-re izmok nélkül de minek. Olyan sovány leszel hogy azt hiszik beteg vagy.
2021. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz izomtomeg is kell. Es joval nagyobb szarazsag mint amennyi ahhoz kell h latszodjanak a kockak. Naturalba eleg ritka sztem.. mivel olyan szarazsagnal mar nagyon egeted az izmot es belaposodik. Nekemis csak koxal volt meg, grammolt kaja melett.
2021. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Én is így gondoltam, akkor tényleg nem olyan, mint a kockahas. A tükörben láttam valamit, de rájöttem, hogy az a mellizmom felső és a belső részei lehettek.

#2 8-10%-nál látszódhat?

2021. ápr. 22. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
8 korul mar sztem igen. De ahhoz suru viszonylag nagy izomtomeg kell.
2021. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most aztmondja az edzotarsam h 4% korul lehettem akkor. En nemvagom am a tzs%okat sose figyeltem, de igy kepek alapjan lehet inkabb 4 korul volt.
2021. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, 4 körül nem voltál. Szteroiddal is kőkemény munka lemenni 6 százalék tzs alá, nem ám natúralba. Bőven megvan az 8-9
2021. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimondta h naturalba? 2 fele cucc ment, versenydieta. Grammolt kaja napi 6x. Heti 6x2ora sulyzos 4x30p kardio. A vallam a mellem meg a hatam is keresztszalkas volt. Combom hasam mindenem full eres volt nemhogy kockas
2021. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!