Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikorra várható a konditermek...

Mikorra várható a konditermek teljes nyitása?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Jovoheten mar lehet menni vagy oltasi genyoval vagy versenyzoivel. Ennel jobban lehet soha
2021. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A teljes alatt azt érted, hogy minden szarsag nelkul? Úgy kb. soha, itt már csak oltasival vagy versenyzoivel lehet menni, aztan a versenyzoi sem lesz elég...
2021. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
A versenyzoi eleg lesz. Senki nemfogja legyengiteni magat ilyen selejt vakcinakkal versenyfelkeszules kozben es ezt el se varhatjak.
2021. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
És kiváltságos kártyák nélkül mikor lehet?
2021. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Mingyart megnezem a jovobelato gombomon pill.

Ahh semmi... egy jo darabig tutinem. Ha ezeken mulik soha. Venni kell otthonra cuccokat vagy osszeallni tobben berelni vmit es oda berendezkedni. Mi az utobbit tettuk.

2021. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
5. Mi "közterezünk" hát kicsit megváltoztak az illegális dolgok és fogalmak ><
2021. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szeretné ez a rohadék kormány, ha újraválasztanák őket, lehetőleg kétharmaddal. Ha az ország felét megszivatják (akik nem is regisztráltak oltásra, vagy csak most kényszerből), ez veszélybe kerülhet. Szerintem az üdülési szezonra esélyes.
2021. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Az az érdekes, ha életbe megyek összesen 2 fideszessel ha beszélte, bár abból szerintem az egyik csak szoptatott direkt, mindenki szidja a kormányt, erre ha itt gykn kiírsz egy szavazást a fidesz xd, de nem értem hol ez a sok fideszes, csak szavazási arányokban jelennek meg, vagy élőben is léteznek?

Én egyikbe se bízok, a mostani Vona szimpi de a jobbik nem.

2021. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Okoskavok xdd válasza:
58%
Azt valaki nem tudja, hogy akkor most 18 év alatt lehet majd menni? (Versenyzői nélkül)
2021. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Mindenkire vonatkozik
2021. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!