Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jövőhéttől aki 18 év alatti...

Okoskavok xdd kérdése:

Jövőhéttől aki 18 év alatti csak akkor mehet konditerembe, ha van sportigazolása?

Figyelt kérdés
Kegyetlen

2021. ápr. 26. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, 18 év alatt még nem kell oltási igazolás. De versenysportos kell
2021. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
És jó, ha tudod, hogy ezeket az intézkedéseket az online konzultációt kitöltők 65%-ra alapozva hozta meg Viktor, ami a teljes lakosság 3%-a... gratulálj nekik!
2021. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

#2


Ellenzéki vagyok, de ez úgy megy, hogy aki nem töltötte ki, az Orbánékra bízta teljesen a döntést. Szóval az, hogy Orbán a kitöltők 65%-ra alapozva hozta ami 3% a lakosság körében (ezt így nem tudom, de hiszek neked). Akkor a 35% kivételével, ami nincs 3% sem, az vehető úgy, hogy a maradék 90 akárhány % meg Orbánékra bízta az intézkedést.

Én se töltötten ki, mert felesleges. Úgy is ez van amit Orbán akar. Az iskolanyitást is fogták a konzultációra, de akkor még nem is voltak zárva az iskolák.

Ez is olyan mint majd a 2022es választás, aki nem megy el szavazni, az "Orbánra szavaz".

Most is aki nem töltötte ki azt a kormány úgy veszi, hogy a bölcsekre bízza a döntést.

2021. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

#3: tehát akkor ha én elmegyek egy földügyet intézni, amin vagyunk 300-an tulajdonosok, akkor mondhatom azt, hogy ha nincs meg a tulajdonosok 51%-nak a beleegyezése, hogy a többi azért nem írta alá a papírt, mert rám bízták a döntést? Rohadtul nem fog senkit sem érdekelni.

Ezt a nemzeti konzultációt érvényteleníteni kellett volna, és szégyellni, hogy alkalmatlanok vagyunk arra is, hogy az emberek véleményét kikérjük. Mert a legtöbben pont ennél a kérdésnél szakították meg a kitöltést, mert nem volt értelmes választási lehetőség. Ez nem konzultáció volt, hanem egy manipulatív fszság.

2021. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor ha oltva vagyok, erről van is papír, de kártyát még nem kaptam?

Akkor vajon mehetek vagy nem?

2021. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom addig nem lehet, muszáj a kártya.
2021. ápr. 26. 11:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#5: a magyar közlöny védettségi igazolvány felmutatását taglalja, feltételezem azért, mert egy papír könnyebben hamisítható, mint a kártya.
2021. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy iylet kormány oldalon:


"A védettséget az igazolványon túl applikációval is lehet igazolni. Az applikáció az érintett azonosítását követően – az EESZT-ből szerzett adatok alapján – igazolja az érintett oltottságát. Az applikáció az oltott nevét, az érintett TAJ számát, az oltás idejét, a védőoltás típusát, a fertőzéssel szembeni védettség tényét vagy annak hiányát jeleníti meg."


Szoval sztem ha már oltva vagy akk itt is bent leszel.

2021. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Am most elolvastam a közlöny erre vonatkozó oldalát. Az igazolványt magát nem taglalja :)

Csak hogy a védettséget igazold.


Az 5ös sztem meht ha igazolni tudja de kártyája meg nincs.


Most abba ne menjünk bele hogy hamisithato-e, de a szöveg nem specifikalja hogy igazolod.

2021. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
igazold*
2021. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!