Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pontosan mennyit kell aludni...

Pontosan mennyit kell aludni este az elég regenerálódáshoz?

Figyelt kérdés
Eddig csak hetet aludtam, ennyi elég?
2021. ápr. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szervezet függő, ha neked elég 7 óra a teljes kipihentséghez akkor nem kell erőltetni
2021. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7? Bőven... 6 alá ne menyj az a lényeg a kondis bölcsek szerint, mondjuk szerintem is. Bár én 6 alatt edzeni se birnek nekem minimum 8 óra kell... De 10 az igazi
2021. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

10 órát én még kamaszkoromban se tudtam aludni, nemhogy mostanság. Hétvégente még meg is tehetném, de nekem maximum 9 óra után kipattan a szemem.

Nekem is elég szokott lenni a 7 óra, viszont ezt mindig betartom. Ha 7 óránál kevesebbet alszom, akkor a másnap délelőttöm garantáltan diszkomfortosan telik. A 6 óra alvás nekem rohadtul kevés lenne.

2021. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100 év alatt 11 óráról 7-re csökkent az emberek átlagos alvás ideje. átlagos, tehát lehet valaki 10-et alszik a másik meg 4-et... te ismered magad
2021. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3# bocsi nem irtam oda hogy nekem a 10 ora az igazi :)) ma aludtam 7orat es kegyetlenul faradt voltam egesz nap :/ 2#voltam
2021. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!