Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak tesi éretségi után?

Figyelt kérdés
Sziasztok én most éretségizek pluszban felvettem a tesit is.Azt szeretném kérdezni hogy milyen lehetőségeim vannak sikeres éretségik után? Azt tudom hogy személyi edzéssel vagy ehezz hasónlóval szeretnék foglalkozni esetleg életmód tanácsadásal.De nem nagyon találok semmit hogy ezzek után még milyen lehetőségeim vannak.Valaki tud esetleg ebben segíteni?
2021. máj. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
testnevelési főiskola vagy [link]
2021. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarból is éreTTségiztél ma bástya? Mert akkor már borul is a sikeres éreTTségi :)
2021. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia,igen 😅 novella elemzést kicsit elsiettem,de nem is ezzek a tantárgyak érdekelnek engem inkább a sport meg az hasonlók 😅
2021. máj. 3. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is edzőnek készültem meg tesitanárnak, aztán mégis mérnök lettem, nem bántam meg
2021. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!