Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítő...

Milyen táplálékkiegészítő kombókat fogyaszt?

Figyelt kérdés

Értem itt, fehérje, multivitamin, ízületvedo, edzés előtti, stb

Kivancsi vagyok gyártóra és termékre.

Kinek mi vált be hosszabb távon?

Köszönöm szépen!



2021. máj. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a Gymbeam Just Whey fehérjéjét használom, tömegnövelőből pedig az Optimum Nutrition Serious MASS-t használom. Mindkettőt csak ajánlani tudom, nekem nagyon beváltak.

Egyébként a Gymbeam True Gain tömegnövelője ismerőseim beszámolói alapján szintén jó, csak én most még nem szeretnék kreatint használni.

Amúgy amit én használok abban is van,de csak 1,5g/adag, az pedig elhanyagolható, legfeljebb az állóképességet segíti elő.

2021. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GymBeam True Whey fehérje

Gymbeam 1000-es C vitamin, D+K forte vitamin, Multiviamin, Vas

GymBeam Arginin, Béta Alanin, Citrullin malát


Tömegeléskor ugyanezek mellé megy GymBeam-es Dextróz + Kreatin



Azért ezt a márkát preferálom, mert árban nagyon jól jövök ki. Illetve komolyabb akciók keretein belül nagyon szépen be lehet tárazni.

2021. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Protein Buzztól a 3+3 kilós fehérjét, mellette superfast carb, attack és bigbang megy, ez utóbbi kettő a napi életben maradásomhoz kell :) És multivitamin, ásványianyag komplex
2021. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Napi 300 g marhafehérje, c vitamin 2000 mg,multivitamin.

Folyékony arginin 10g/nap.

Növi és inzulin mellé kell hogy optimálisan kifejtsék hatásukat.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55cm

erőemelő

2021. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Én azt hittem a bömösödnek kell a marhafehérje Béci
2021. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Annyira unalmas már ez a bécis idiótaság..
2021. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap beviszed élelmiszerből vagy esetlegesen fehérje turmixból a fejlődéshez szükséges protein mennyiséget, akkor felesleges külön aminosavakat szedni. Az aminosav italok, porok, tabletták a táplálékkiegészítő cégek legnagyobb átverései és pénzlehúzásai.

A tömegnövelő porok a legfeleslegesebb és egyben legegészségtelenebb kiegészítők az összes közül. Ha egy ember a tömegnövelő porra szánt pénzből zabpelyhet, kukoricapelyhet, teljeskiörlésű lisztet, rizst, burgonyát, bulgurt, kuszkuszt, zöldséget és gyümölcsöt vásárolna, akkor sokkal jobban és hatékonyabban járna. Az ilyen dextrózos-cukros szutykok hosszútávon (valakinek rövidtávon is) bizonyítottan károsak, egyáltalán nem támogatom őket.

Edzés előttinek bőven megteszi egy kávé feketén, vagy ha nem szeretnél koffeint bevinni, akkor nyomj be pár darab magas fruktóztartalmú gyümölcsöt (pl. banán, körte). Olcsó és hatékony "edzés előtti formula" a gyümölcs.

Vitaminok közül a C-vitamin, a D-vitamin (kivéve nyári hónapokban) és az Omega-3 az, amit én szedek. A többi vitamint a kiegyensúlyozott étrendem miatt beviszem.

A kreatinnal sokszor megpróbálkoztam az évek során, de soha egy gyártó terméke sem dobott meg se engem, se az edzőtársaimat. Mivel rendszeresen fogyasztunk marhát és halat, ezért bőven viszek be elég kreatint. Felesleges pluszban szedni is.

Fehérje por viszont mindig van itthon, ugyanis sajnos van olyan nap, amikor nem tudom szilárd ételből bevinni a szükséges protein mennyiséget. Ilyenkor este megiszok egy fehérje turmixot, és már stimmelnek is a számok.


Nem kellenek a táplálékkiegészítők. Pláne nem kell összevásárolni száz különböző terméket, aztán azokat kombinálni. 10-ből 9 tápkieg egy forintot nem ér, mert tényleges hatása nincs. Nem kell bedőlni a cégek és az influencerek reklámdumáinak. Szerezz be egy jó multivitamin készítményt, valami jó minőségű fehérje port, táplálkozz helyesen, eddz keményen, és jönni fog a kívánt eredmény az évek alatt. Ennyin múlik az egész, nem a kamu tápkiegeken.

2021. máj. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyira unalmasak már az ilyen besavanyodott hülyék mint a hatos...
2021. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!