Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi tevő legyek ha vannak...

Mi tevő legyek ha vannak olyan gyakorlatok amit félve alkalmazok a teremben?

Figyelt kérdés

Mit csináljak hogy ezt lekuzdjem?

Pl kímélve egyet, a csípő tolas iylen (hip thrust), valahogy úgy érzem midnen szem rám szegezodik hogy férfiként csinálom, pedig elég hasznos gyakorlat.


2021. máj. 4. 14:42
 1/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Ez van, Pendlay row-t is csak én csinálok a teremben, furcsán is néznek rám néha, de most csak ezért nem fogok váltani bodys izolált evezésre. Az ember a terembe edzeni jár, nem pedig előadást tartani.
2021. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokkal foglalkozz. Magad miatt mész edzeni, és most úgy őszintén kit érdekel, hogy más mit gondol? Egy csomó pasit látok a popsigépen.
2021. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez motivál, a csajok szeretik nézni amikor a fiúk ezt a gyakorlatot csinálják.
2021. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak a szorongásod érezteti veled azt, hogy minden szem rádszegeződik. Amikor kezdőként lementem a terembe, azt se tudtam mi mire való, össze-vissza csináltam mindent, fordítva ültem rá a gépekre, nem értettem a csiga működését, és hasonlók, akkor én is azt éreztem, hogy mindenki engem bámul, hogy mekkora kretén vagyok. Kb. egy hét után vettem észre, hogy én ugyanolyan kretén vagyok, de valójában senki rám se figyel, mindenki el van foglalva a saját edzéstervével, van ott rajtam kívül még száz kezdő, le se kakilják, hogy én mit szerencsétlenkedek ott.

Nyugodtan csináld azt a hip thrustot, a kutya nem fog téged stírölni!

2021. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

2#

Popsi gép?

Az meg mi a szősz?

2021. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a pozitív válaszokat :D

Na holnap reggel Guggolas után azzal folytatom 😅

2021. máj. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!