Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ehetek tomegnoveleskor?

Mit ehetek tomegnoveleskor?

Figyelt kérdés
2800 kaloriara lenne szükségem 1 nap, 4 etkezesbol szeretném összehozni, irnatok eteleket amivel eleg mikrotapanyagot vihetek be, max a zsir legyen 60g,ch ilyen 300-350( mivel nehezen hizok, feherje 120-150. Valtozatosan szeretnek taplalkozni, es eredményes fejlődést produkálni, féléve egyhelyben toporgok, konditermek bezarasa is betett,itthon mar nincs motivaciom, kajam rendben van egy ideje,de nem volt valtozatos es meguntam, es nem is birtam enni,mert nincsenek benne olyan izek ami finom,nem elegeti ki az igenyeim,es nem is telit el....valaki segithetne hogy dobhatnam fel a tomegnovelest es hogy meglegyen a napi 2800 kaloria...

2021. máj. 12. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig miket ettél? Csak hogy legyen viszonyítási alap, lehessen tudni mi volt "unalmas".
2021. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zabkasa,gyumolcs,sovany turo,riso,brokkoli,tojas,csirkemell,krumpli, teljes kiőrlésű kenyer... stb csirkemellet mas husokkal helyetesitettem,ahogy a rizst is,
2021. máj. 12. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Zabkása helyett nagyon jó a rizskása, kicsit olyan az állaga, mint a tejbegríznek (lehet nehéz beszerezni, de igazából csak ledarált rizs, szóval meg tudod otthon is csinálni). Használhatsz szószokat (zsírszegény joghurt alapú "házi", paradicsomszószt) ez nekem nagyon sokat szokott segíteni, teljesen más jelleget ad az ételeknek. Tudsz csinálni fagyit, kell hozzá banán lefagyasztva (1 db), 1-2 dl tej/növényi tej, ezeket összeturmixolod és kapsz egy jégkrém állagú masszát, ebbe persze tehetsz fehérjét, vagy csinálhatod más gyümölccsel is. Tudsz csinálni fehérjés palacsintát, 1 adag fehérje (egyébként kihagyható), 3 tojás, 100 g zabpehely, kevés folyadék, 2 g sütőpor, ezeket összeturmixolod, majd megsütöd, kb. olyan lesz mint egy amerikai palacsinta, ha teszel bele fehérjét akkor sokkal finomabb, meg jobbak a makrói.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, illetve nem akartam nagyon túlgondolt ételeket írni, ezek mind párpercesek.

Remélem ilyesmi ötletekre gondoltál, ha nem egészen, akkor írj és megpróbálok "segíteni".

2021. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zöldséges curry jól megpakolva barna rizzsel, vörös lencsével és csicserivel. Én nem szoktam, de csirkemell is mehet bele.
2021. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csinaltam egy masik etrendet:



1.Protein palacsinta


2.rizs, csirkemell,brokkoli


3. Teszta fahejjal,mazsola


4. Zabkasa tejjel, foldimogyoro,banan


5. Turo,riso


Ez igy mennyire jo? Makrotapanyagok nekem jo


Ezzel az össz kaloria bevitelem 2800, szénhidrát 390g,feherje 180g,zsir 60g


Meg a mazsola aggaszt hogy cukorral van tele, ez mennyire baj? 100g mazsola naponta.

2021. máj. 13. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

A mazsolával nagy baj nem lehet, 60 g cukor van benne. Annyi, hogy érdemes edzés előttre/utánra időzíteni a cukrot.

Ha a makrók rendben vannak, akkor bármilyen étrend jó (nyilván vannak szélsőségek), de figyelj a mikrotápanyagokra is. Nem feltétlen szükséges "rendes" kajából bevinni, teljesen oké tablettás / kapszulás formában is.

2021. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!