Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet az ujjat erősíteni?

Hogyan lehet az ujjat erősíteni?

Figyelt kérdés
Falat mászok de a korona miatt már egy ideje nem mentem. Szeretném otthon erősíteni az ujjaimat de nem tudom hogy hogyan lehetne ezt vagy hogy van-e valamilyen gyakorlat erre. Lógni nem tudok sehonnan.

#erősítés #sport #falmászás #ujj #Ujjerősítés #Otthon erősítés
2021. máj. 14. 20:44
 1/4 anonim válasza:
93%
Van ez a kör alakú kezerosito. Használd azt, de úgy, hogy csak az ujjbegyeidet helyezed rá, és úgy nyomod össze.
2021. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkarodat erősítsd!
2021. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre fura lehet, de őseink ún. íjfeszítő népek voltak. Olvastam, hogy egy rekonstruált hun kézíj kifeszítése állítólag olyan erőt igényelt, mintha minden ujjadat 30 kg terhelés érné, így bitang erős ujjuk/kezük, kb. mindenük volt a nyilazós, lovasnomád steppei népeknek. (És a formájuk/izmaik stb. is menő volt, ld. az OSZK-ban azt a varkocsos magyar izomszobrot).
2021. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
expanderrel sztem.
2021. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!