Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő átmozgató edzéstervnek...

Kezdő átmozgató edzéstervnek ez mennyire jó?

Figyelt kérdés

1. Fekvenyomás rúddal 3x20

2. Lehúzás csigán mellhez 3x20

3. Vállból nyomás egykezes súlyzóval 3x20

4. Bicepsz állva rúddal 3x20

5. Tricepsz csigán 3x20

6. Lábnyújtás combfeszítő gépene 3x20

7. Lábhajlítás combhajlító gépen 3x20

8. Vádli állva 3x20

9. Hasprés 3x20


A Sárga Kapszulában olvastam. Konditerembe járnék, de nem tudom ez mennyire lenne megfelelő kezdésnek.



2021. máj. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezért is hulladék az a könyv.

Hát alsó része hol marad?

Váll hátsó része?

Mindenre uniformi 3x20 ...

Ha egy súllyal megtudsz csinálni 20 akkor az nem elég nagy. 15 ismétlés fülé nem érdemes menni.

2021. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja meg hogy minden mozgás izolált nulla összetett feladat.
2021. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sárga kapszulát felejtsd el. Gondolom izomtömeg növelése a célod, szóval próbálj sok fehérjét enni és legyél kalória többletben. Alapgyakorlatokat nyomjad (fekvenyomás felhúzás guggolás), izolációra nem sok szükség van még, de berakhatsz egy kettőt. Ezeket a 3x20-kat is felejtsd el, 3x8-12 legyen, minél nagyobb súllyal. Asszem mindent leírtam ami fontos lehet.
2021. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vállból nyomás helyett oldalemelés kéne (az első váll kap a fekvenyomással, a hátsó váll kap hátazáskor) + alsó hátra is mehetne valami pl. felhomorítás a legegyszerűbb, amúgy jó. Az ismétlés először lehet kevesebb, aztán ha túl könnyű akkor több, ilyenkor az ízületeket erősíted inkább, nem is az izmokat.
2021. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!