Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet/edzésfelosz...

Milyen edzéstervet/edzésfelosztást ajánlotok?

Figyelt kérdés
16f vagyok néha néha edzek de nincs rendszerezve és így lassú a fejlődés, van súlyzó szettem egy egyenes rúd meg két egy kezes összesen 120kg súllyal milyen felosztást ajánlotok? Pl leg push pull vagy teljes testes?

2021. máj. 23. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Annyira nem fontos a felosztás, mind tud működni, viszont érdemes többször megedzeni az izmokat egy héten, és az PPL-nél heti 6 edzést jelentene, ami sok. Három teljes test vagy 2 alsó, 2 felső szerintem jobb választás.
2021. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Láb, hat, bicepsz

Pihenő

Mell, váll, tricepsz

Pihenő

Hát, bicepsz, Láb

Pihenő

Váll, mell, tricepsz

Pihenő


Így 8 nap alatt sorra kerül minden izom 2szer úgy, hogy a lehető legjobban regenerálódsz az előző edzésből, és nem lesz olyan érzésed, hogy mondjuk hatásnál érzed még, hogy nincs kipihenve a bicepszed, vagy házasnál a derekadat az előzőleg való guggolás miatt.

2021. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld pipa de aki tud még nyugodtan írhat
2021. máj. 23. 20:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Labat kulon rakd sztem. Hat melle mehet pl vall. Mellhez meg kar. De pplbe is feloszthatod de sztem hulyeseg mell utan vallazni. Vagy hat utan bicepszezni. Ha 5x edzel mondjuk 2 edzes 1pihi akkor minden heten masbol lesz 1.
2021. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell külön rakni, ha heti 2 felé van osztva. 1 edzésen úgye edzed meg így annyira, hogy más ne férne el mellette.
2021. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha 2 fele osztod akkor az ugyanugy 1 labedzes csak 2 reszletbe.. Ha rendesen labazol mast mar nemtudsz csinalni orulsz h vhogy hazamesz. En inkabb abbol nyomok 2ot. De kinek mi a celja.
2021. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a lényege annak, ha 2 fele osztod, hogy ne ugy menj haza, mint akit agyon vertek. Tehát, ha neked 18 sorozat egy comb edzes, akkor 2 osztva lesz 9 sorozat, ami mellé bőven elfer más is.
2021. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Naturálban amúgy se viszünk minden edzést addig, hogy örülsz, ha haza mész. Tanulni kéne kicsit arról, hogy hogyan programozunk naturálban, mielőtt okoskodsz.
2021. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Haveromnak ez van majd próbálok párat amit írtatok azok közül is és amelyik be válik az marad


Hétfő: mell,váll

Kedd: pihi

Szerda: hát,has

Csütörtök: pihi

Péntek: láb

Szombat: pihi

Vasárnap: bicepsz, tricepsz

2021. máj. 24. 13:17
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a szombat és vasárnapot fel cseréltem
2021. máj. 24. 13:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!