Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jó edzésterv ez egy...

Mennyire jó edzésterv ez egy haladónak ?

Figyelt kérdés

Évek óta az alábbi módon edzek, két fajta napom van, amit 1 nap kihagyással váltogatok. Tehát hétfőn van egy A nap, szerdán B nap, majd péntek megint A nap, vasárnap B nap. Általában 1,5 óra alatt vagyok meg. A heti 3 edzés, ami fixen összejön, van hogy a 4. már új hétre csúszik.


Lábnapot nem tartok, egyrészt azért, mert amikor tartottam nem láttam fejlődést, másrészt a 4.en lakok és hétközben 1x még bringa túrázok is egyet.

Alapvetően azért álltam rá erre a 2 fajta napos edzésre, mert úgy vettem észre, ha nincs megedzve 2x egy izomcsoport / hét, akkor nem igazán látható a változás.


Pár infó rólam: 70 kg vagyok 172 centi, bicepsz kar átmérő 42, fekve nyomás max. 90 kg.


A nap: mell-bicepsz-hasazás

B nap: hát-tricepsz-vállazás-hasazás



2021. máj. 25. 14:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy páran valóban nem túl okosak. Már az eleje óta észre sem veszik, hogy troll vagy. Bár politika topikban lehet nagyobb sikered lenne. 😂
2021. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg egy kezdnek se jo lab nelkul. Bar aki ilyeneket kerdez az kezdonek szamit. Az mind1 miota edzel ha szrul meg 90kgig jutottal ennyi ido alatt... az semmi
2021. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
4 év alatt 90kgig jutottál fel? Nekem 3/4 év alatt ment pedig elég fos genetikám van
2021. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!