Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért veszi át a karjaim a...

Miért veszi át a karjaim a terhelést?

Figyelt kérdés

Magas vékony alkat vagyok hosszú lábbal kezekkel keskeny medencével és vállakal.

A törzsemen belül a mellemet meg a hátamat nemigazán tudom rendese n meg edzeni ,mert a karom átveszi a terhelést például fekve nyomásnál leginkább a vallamat meg a tricepszemet érzem a mellemet szinte egyáltalán nem pedig szerintem jól csinálom súlyt a mellemre rá engedem a karjaim merőleges szöget zárnak be lapocka hátra feszitve stb.Le huzásnál is inkább a bicepszem érzem a hátamat nagyon minimálisan és a legtöbb mell-hat gyakorlatra ez igaz.

Kicsit vicces amikor mell-hát napot tartok de a végén bicepszem durran be a 2 célzott izmot pedig még csak nem is érzem.

máj. 26. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Fekvenyomásnál csak akkor veszítjük ívben a hátat és zárjuk a lapockát, hogyha nagy a súly, mert így pont hogy jobban dolgozik a kar és a hát.
máj. 26. 19:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert túl gyengék....Erősítsd a karodat és a válladat, de ha kezdő vagy ez még normális. Nálam úgy kezdődött a fekvenyomás, hogy mindent éreztem csak a mellem nem, de ahogy erősödsz meg megtanulsz edzeni, majd ez javulni fog.
máj. 27. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nemjo a teknika fekvenyomasnal. Hat gyakorlatokat meg csinald madar fogasba vagy gurtnival az segit kikapcsolni a kart. Valszeg nincs meg az agy izom kapcsolat. Edz nagyobb ismetlesekkel mig nem erzed h mit csinalsz
máj. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!