Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tárogatás óta oldalsó vállfájd...

Tárogatás óta oldalsó vállfájdalom?

Figyelt kérdés

Gépen tárogattam, másnap úgy keltem hogy nyilal a jobb vállam oldalának a hátulsó része. Nem is használtam nagy súlyt, 20 kg volt beállítva a gépen. Viszonyításképpen 30-as egykezesekkel nyomok fekve 10 év edzésmúlttal.

Azóta megörülök úgy fáj. Elöre tudom mozgatni, oldalra is, de valahogy természetesen nem merem mozgatni, emiatt a nyakam is beállt. Mi a megoldás? Diclac doloval kenem, de semmit sem segít. Megszívtam vajon? Örültem hogy múlt héten elkezdhettem terembe járni fél év után, most meg olvasom, hogy lehet ezt müteni is kelleni fog és újabb 6 hónap kihagyás várhat rám. Súlyokban az elötte használtak harmadával edzettem. Pl egykezes nyomás 10-es súllyal, gépi fekvenyomás 30 kg, stb. Nem is eröltettem meg magam, csak átmozgattam. Alapos bemelegítés is volt. Most meg fáj a vállam 0-24, aludni se tudok töle.

Elszakadt valami vagy csak egy húzódás lehet rossz mozdulat miatt? Orvoshoz hétfön tudok max elmenni sajnos, most a külföldi anyósoméknál vagyunk addig (határtól 20 km).


2021. jún. 3. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
húzódás pár nap és jobb lesz, jegeld és pihentesd.
2021. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy rotator de remeljuk nem
2021. jún. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!