Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen kicsi a karom?...

Miért ilyen kicsi a karom? Miért nem képes nőni?

Figyelt kérdés

Kereken 80kg-os vagyok, és az erőszintem elég jó, versenyeket is nyertem már. A fekvenyomásom 140kg, guggolás 210kg, felhúzás meg 250kg. És viszonylag alacsony vagyok (176cm), bár nemtudom ez mennyit számít optikailag.


Ami viszont nagyon zavar, hogy 7 éve edzek, és a karom az egyszerűen képtelen nőni/erősödni. A legnagyobb 40 centi volt, mikor egy dagadt sz*r voltam. Azóta kb. mindig max. 38cm körül mozog viszonylag szálkásan. Lassan kezdek elég röhejesen kinézni, mivel minden testrészem egész fejlett. A karom meg két fogpiszkáló hozzájuk képest. Mit tudnék csinálni?



2021. jún. 10. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves voltál, amikor elkezdték edzeni?
2021. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*elkezdtél
2021. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 voltam akkor.
2021. jún. 10. 22:12
 4/9 anonim válasza:
Ha esetleg még nem próbáltad, edz rá heti kétszer.
2021. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MadSeal ***** válasza:
Mehet akár 3szor is, de jól elosztva. Amikor, pl. tricepsz esetében, nehéz nyomásod van, 3 széria izolációs gyakorlat 8-12 ismétléssel (pl. csigás lehúzás), amikor meg könnyebb, mehet pl. skull scrushers 3-4 széria 6-10 ismétlés. Hasonlóan a bicepsz is, csak az a kiegészítő hát gyakorlatok szerint (evezések, húzódzkodások). Persze ezt magadnak kell kitapasztalni, hogy pontosan miből, mikor, mennyit, ezek csak példák voltak. Ha nagyon a versenygyakorlatokra fókuszálsz, lehet akár a sima szűk nyomás és evezések, húzódzkodások beiktatása is megteszi. Viszont ha eddig is keményen edzettél rájuk, lehet genetikailag ez a max, amit ki tudsz belőlük hozni.
2021. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutass képet akár privátban, hátha tudok segíteni
2021. jún. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert sok izolációs gyakorlatot csinálsz rá.
2021. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lábazni szoktál eleget? Lehet hogy többet kéne.
2021. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatokat csinalsz, heti hanyszor, mibol mennyit? Nekem az no.a legkonyebben. Genetika is szamit
2021. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!