Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szteroidok örökre lecsökkent...

A szteroidok örökre lecsökkenti a naturális tesztoszteron szintet?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy egyetlen kúrától is maradandó károsodást okoz a testünk naturális tesztoszteron termelésének.


Tehát ha valakinek kúra előtt 1000 ng/dL volt a tesztoszteron szintje, az első szteroid kúra után pedig sosem lesz annyi mint amennyi a kúra előtt volt. És ezen egy rendes PCT(levezetés) sem fog segít.


Ergó, a levezetés után visszaáll a tesztoszteron termelés, de 1000 ng/dL helyett 800 ng/dL-nél magasabb nem lesz életünk végéig.


Ez igaz vagy csak félelemkeltés?



2021. jún. 11. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Fasság
2021. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ha elkurja
2021. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy
2021. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség a koksztól semmi bajod nem lesz csak ezt híresztelik róla amúgy nincs semmi mellékhatása csak pozitív csak azért mondják ezt róla hogy az emberek ne legyenek izmosak meg szépek nyomjon mindenki kokszot mert az tök jó szia hello
2021. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Előfordulhat, de mem feltétlenül.
2021. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Nemigaz. Legalabbis nalam nem, es nem is ismerek ilyet, de megeshet barmi. Mindenki mashogy reagal.
2021. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Ez orosz rulett sajnos :)

Lehet hogy a te szervezeted képes lesz rá hogy újra a max közelében porogjon, lehet hogy nem.

Az általad leirt, és a többi mellekhatas a egyáltalán nem felelemkeltes. Hiába vezeted le rendesen, a kockázattal számolni kell, hogy nem biztos hogy visszaall minden, ez sajnos full emberfuggo, nem mindenki reagál ugyanúgy.

2021. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy ti, akik annyira túldramatizáljátok a szerhasználotot, próbáltátok, és ha próbáltátok, úgy csináltatok azt, ahogy kell? Elolvastok néhány írást neten, vagy hallotok néhány rémtörtémetet, részletezve nincs, hogy milyen állat módjára csinálta az emberünk, aztán habzó szájjal ellenzitek a koxot. Az ilyen emberek többnyire sehogy nem néznek ki, és fogalmuk sincs a témáról, aztán jönnek, és beugatnak annak, aki évek kemény munkáját beletette naturálban, van fogalma a témáról, és leírja, hogy miért nem annyira szörnyű a kox, ahogy te előadod. Ezzel nem azt mondom, hogy koxolni kell, főleg nem úgy, hogy nincs mögötted a kellő munka és tudás.
2021. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

7es vagyok.

14 éve edzem, próbáltam is 2 even át néhány kúrát nem túl nagy dozisokban, de végül úgy döntöttem jobb lesz nélküle.


Az ismerősi köröm nagyja vagy hobbi szinten edz, de nemelyikuk probalta, vagy személyi edző, illetve van versenyző ismerősöm is, tőle van a legtöbb infóm. Az edzoktol kevesebb.

Szoval igen, tudom miről beszélek, és tartom az álláspontom, hogy orosz rulett.


Ismerek olyat, magam is beleertve akinek semmi baja, de olyat is, két embert is, akiknel maradandó a kár, pedig nem ész nélkül kezdtek neki.

2021. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem rád gondoltam, nagyjából korrekt amit te írtál. Bár ki tudja, higy valóban nem hülyén csinálták-e azok, akiket ismersz és megjárták. Kétség sem fér hozzá, hogy van, aki maradandó kárt okoz normálisan használva is, de sokkal kevesebb ilyen eset fordulna elő, ha emberek nem ész nélkül csinálnák.
2021. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!