Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fitness modell verseny felkész...

Fitness modell verseny felkészülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve edzek rendszeresen, amíg a termek zárva voltak a szabadban futottam illetve itthon edzettem. Megszabadultam 12 kiló feleslegtől, még 4-5 kg hátra van. Az volna a kérdésem, hogy mennyi idő egy ilyen versenyre felkészülni illetve hogyan kéne belevágni? Heti hányszor edzek és mennyit egyek? A válaszokat köszönöm! 24/L (172 cm és 60kg)



2021. jún. 12. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Először tisztába kéne tenni alapokat, elsajátítani a helyes edzestechnikát, megnézni, hogy reagál erre a tested. Aztán eldönteni, hogy akarod-e végigcsinálni a versenydiétát, hajlandó vagy-e adott esetben kokszolni, egyáltalán alkalmas vagy-e genetikailag a versenyzésre. Én évekig edzettem keményen, diétáztam, de sose éreztem magam elég jónak a versenyzésre…
2021. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Versenydieta altalaba 3 honap, de attol is fugg h allsz most.. 1 ev utan nem szokas versenyezni, inkabb vagy 5. De ha ugy erzed keress fel egy felkeszito edzot. Anelkul kb eselytelen ha nincs meg a tudasod
2021. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
😂 A média hatása
2021. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült valahonnan használható infót szerezned?

2021. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi lett?
2021. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyelőre egyedül edzek, keresek felkészüléshez edzőt online.

Tudjátok árban hol mozog egy ilyen felkészítés?

2021. nov. 8. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!