Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tanuljam meg rendesen...

Hogy tanuljam meg rendesen ezeket a gyakorlatokat ?

Figyelt kérdés

Hogy tanuljak meg rendesen


Felhúzni


Fekvenyomni


Guggolni


Személyi edzőre sajnos nincs pénzem egyenlőre, és félek helytelenül csinálom a gyakorlatokat. Most kisebb súllyal csinálok több ismétlést, hogy ne sérüljek meg, még ha rossz is a technika.



2021. jún. 14. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A youtube-on pl. rengeteg oktatóvideó van. Elég, ha szólsz egy megbízható ismerősödnek, aki személyesen ellenőrzi a technikádat.

Egyébként nem atomfizika, néhány hónap alatt azért alapszinten mindenki beletanul, aki akar. A lényeg az, hogy a forma elsődleges, a súly nagysága másodlagos (ez a sérülések elkerülésének és a fejlődésnek is a kulcsa).

2021. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fény járja át a tested testvérem, ne a félelem, sötétség
2021. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, akkor igen maradnak a Mark Rippetoe videók stb. :D

Megkérnék valami gyúrós havert, csak hát nincs.

2021. jún. 14. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


A teremben is megkérhetsz valakit. Vagy otthon edzel?

2021. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teremben edzek, de viszonylag kevesen szoktak lenni. Meg úgy azt sem tudom, hogy állítsak oda, hogy ő most engem ott tanítgasson ingyen. 😅
2021. jún. 14. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Elég, ha mindegyikből megnéz egy-két munkasorozatot. Cserében felajánlod, hogy meghívod egy sörre/fehérjeturmixra, vagy amit akar. Normális sportolók közt ez nem gond.


Egyébként ebben a könyvben szakszerűen le van írva minden, ami téged érdekel (sőt valószínűleg több is), ezt ajánlom figyelmedbe:


[link]

2021. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálom akkor, mondjuk 16 vagyok és ilyen 40-es csávók szoktak ott lenni, de legyen 😂


A sárga kapszulát és a poweres könyvet olvastam. Ez az Arnoldos még élőben is megvan, akkor ezt is végignyálazom köszi az ajánlást :)

2021. jún. 14. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Én is tizenévesen kezdtem (bár ez sajnos több, mint 20 éve volt). Nekem is segítettek akkor az idősebb sporttársak. Kellemes sportolást kívánok.

2021. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!