Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehet valódi?(KÉP)

Ez lehet valódi?(KÉP)

Figyelt kérdés

Kox nélkül sztem ez lehetetlen.

[link]


2021. jún. 16. 22:33
 1/9 TotoJTD válasza:
89%
Egy picit jobban asd bele magad a temaba, vagy akar probald ki! Ehhez az atformalashoz semmifele kokszra nincs szukseg. Megfelelo etrend es edzesterv, ennyi a titka.
2021. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt biztos naturálon nem,ez egy átverés.5 kiló zsír még oké de kezdőként se fog senki 6 hét alatt felszedni 5 kiló izmot,inkább 6 hónap de lehet még az is kevés
2021. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es

Elég sokat olvastam, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


2-es

Erről beszélek, a zsír még oké, meg, hogy kezdőként lehet fogyás közben izmosodni, de heti 1kg izom nagyon gyanus.

2021. jún. 17. 06:36
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es

Szerintem te nem vetted észre a lap alján lévő leírást.

2021. jún. 17. 06:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csalóka ám az a két kép. Az egyiken el van engedve, szar fényekkel, full fehéren, a másikon meg be van durranva/feszítve, jók a fények, meg a beállások, meg 5 árnyalattal barnább. Ugyanazon a napon is lehet csinálni bárkiről egy átlag, meg egy patent képsorozatot.


A bal felső képen is széles a háta.

A két középsőnél a jobb oldalin is széles még a törzse a mellhez viszonyítva.

A bal alsó képen is megvan a kar.


Nem mondom, hogy nincs különbség, de megvannak az alapok a "before" képeken is. Kicsit tónusosabb, meg durrantabb a jobb oldalin.


Ez a -5 kg zsír, +5 kg izom dolog meg... Kg-ban ugyanannyi a srác, a képaláírásba meg azt ír, amit akar. Mondjon -1 +1, vagy -2 +2-t, az még hihető. A -5 +5 meg jobban vonzza a laikusokat. :)

2021. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emberfuggo. Van akinek megy van akinek nem. De lehet regen is edzett csak abbahagyta. Akk siman. Vagy jo a genetikaja csak eddig szart a kajara meg lightosan edzett most meg osszeszedte magat
2021. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TotoJTD válasza:
Kedves kerdezo, 1-es vagyok es valoban igazad van hogy nem is figyeltem a leirast, ugyhogy bocsanat az agressziv kommentelesemert.
2021. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A forma kód nélkül simán hozható. Az idő az aki kicsit rövidnek tűnik, de mint tudjuk simán hazudhat. Általában szoktak is.
2021. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Ment a zöld!
2021. jún. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!