Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki abbahagyta már az edzést?

Valaki abbahagyta már az edzést?

Figyelt kérdés
Tehát, 20 éves vagyok, körülbelül 3 edzek rendszeresen. Viszont soha nem láttam ennek semmi eredményét sem. Oké, nagyobb lett a karom, jobban néz ki a testem, de soha nem volt ebből kifolyólag semmi hasznom. Nem vagyok verekedős- így bunyóban nem jött jól. Csajom sokkal régebben volt, amikor még csak hébe-hóba edzegettem, de egyértelműen nem a fú de nagy karjaimért volt velem (jó humorom volt meg van is, és viszonylag jóképű vagyok). Majdnem minden nap járok edzeni, az életem része, szenvedek a súlyokkal, mégsem lesz jobb az életem tőle. Kedzem azt érezni hogy nem nekem lett kitalálva. Soha egy lány sem jegyezte meg hogy "de jók a bicepszeid" vagy ilyesmi. Eszem az van, humorom is, de úgy érzem hiába lett "erőm", semmi hasznom nincs belőle. A kondibérlet drága, edzeni nehéz és időigényes. Ha ennyire nem hoz a házhoz semmit, úgy vagyok vele hogy leteszem. Van/volt valaki hasonlóan ezzel?

2021. jún. 17. 01:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom neked nincsenek gerincproblémáid mert egy lusta szar vagy mint én, valamint a közérzeted és az életminőséged is fogadni merek jobb mint az enyém. Na, ez azért is van mert te jársz edzeni velem ellentétben.
2021. jún. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sokminden vagyok de lusta nem :D Évek óra járok, végigcsinálom az edzést, nem iszok nem cigizek. Csak úgy érzem hogy a belefektetett energia nem váltja be a hozzá füzött reményeket. Sőt szerintem jobban néznék ki vékonyabban mint így :D A lányoknak egyszerűen nem tetszik (rengeteg fullos nőt látok gyufaszál csávóval mindenhol), verekedni nem szoktam, másra meg egyszerűen nem jó :D
2021. jún. 17. 01:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életedet így legalább meghosszabbítod és közben szarul sem érzed magad. Gondolj bele milyen lehet ha hetente becsípődne a hátad pl.
2021. jún. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem a konditermi gyúrás, testépítés a te sportod, ha nem leled kedved benne. Talán egy másik - bármilyen más jellegű - sportnál, ha másféle eredményeket is látnál, nem csak a testeden, motiváltabb lennél. Én a helyedben nem hagynám abba, hiszen mozogni jó, csak mindenki máshogy szereti :).
2021. jún. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Mutasd milyen formában vagy. Amúgy szerintem kevés ember hagyja abba, max már akkor ha család munka mellett nem fér bele az ember idejébe
2021. jún. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg egyszerűen nem tudom elképzelni az életem nélküle. Az a heti 3-4 edzésre szükségem van, hogy kiadjam a stresszt és kiegyensúlyozott életet éljek. Nekem az edzés egy szakítás után jött a képbe. Elején azért kezdtem, hogy majd könnyen becsajozzak meg hasonlók mint az esetek nagyrészében amiért elkezdik az emberek. Aztán ahogy teltek az évek egyszerűen átment egy hobbiba. Engem ez kapcsol ki és ha lemegyek a terembe egyszerűen nem érdekel semmi abban az egy órában csak saját magammal foglalkozok. Kapok bókokat a nőktől de engem már ez nem hajt és nem ezért csinálom. Ha nem érzed jól magad miközben csinálod akkor hagyd abba és keress más hobbit. Ez nem csak arról szól, hogy jobban néz ki. Akit csak ez hajt az idővel úgyis abba hagyja.
2021. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eleinte én is így voltam vele. A bibi ott van, hogy már nem érzem jól magam közben :D csak egy kötelező eleme lett az életemnek amin valahogy át kell magam naponta szenvedni. Az előnyeit a jó közérzeten kívül (amit szinte az összes sport ugyanúgy megad) nem érzékelem :D
2021. jún. 17. 12:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor keress más sportot.
2021. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pénzed nem lesz több tőle, jó csajokat amúgy is megdughatsz, ha nem akarod már ne csináld
2021. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőknek nem annyira szimpi, ha egész nap vagy minden nap a csirkehúst tolod magadba 2 óránként, esetleg a hasadon is van felesleg. Felszedni valakit nem csak izom kell, hanem MINDEN. A minden szót, tényleg mindenre értsd. Ha megnézed a celebek 90%-a is gyúr vagy mellette kardiózik ez a mai világban már alap, nem erre kell építeni a csajozást. Amúgy fogd fel ezt egy életformának, érdekesebb tőle az élet, és ne úgy induljon már egy szombat, hogy felkelsz és család meg gyerek hanem apu elmegy futni és mire haza érsz már más ember vagy ,ha sikerélmény is van benne.
2021. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!