Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki abbahagyta már az edzést?

Valaki abbahagyta már az edzést?

Figyelt kérdés
Tehát, 20 éves vagyok, körülbelül 3 edzek rendszeresen. Viszont soha nem láttam ennek semmi eredményét sem. Oké, nagyobb lett a karom, jobban néz ki a testem, de soha nem volt ebből kifolyólag semmi hasznom. Nem vagyok verekedős- így bunyóban nem jött jól. Csajom sokkal régebben volt, amikor még csak hébe-hóba edzegettem, de egyértelműen nem a fú de nagy karjaimért volt velem (jó humorom volt meg van is, és viszonylag jóképű vagyok). Majdnem minden nap járok edzeni, az életem része, szenvedek a súlyokkal, mégsem lesz jobb az életem tőle. Kedzem azt érezni hogy nem nekem lett kitalálva. Soha egy lány sem jegyezte meg hogy "de jók a bicepszeid" vagy ilyesmi. Eszem az van, humorom is, de úgy érzem hiába lett "erőm", semmi hasznom nincs belőle. A kondibérlet drága, edzeni nehéz és időigényes. Ha ennyire nem hoz a házhoz semmit, úgy vagyok vele hogy leteszem. Van/volt valaki hasonlóan ezzel?

2021. jún. 17. 01:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor ne gyurj 😅 nem mindenkinek valo. Nekem eleg sok elonyom volt belole, de nem azert edzek hanem mert elvezem. Szeretek izmos, eros lenni igy erzem jol magam. Kikapcsol meg feltolt. Sose erdekelt mas velemenye vagy barmilyen elony ebbol.
2021. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezed és szerinted az előnyeinek a hatását nem érzed akkor tényleg nem kell csinálni.Persze az jó ha csinálja az ember de nincs értelme úgy csinálni hogy nem szereted.Szerintem valamilyen mozgást próbálj beiktatni helyette mert mégis kell valamennyi de olyat csinálj amit szeretnél is.
2021. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11 evig edzettem rendszeresen, utobbi 1,5-2 evben 1-2 hetente egyszer menten terembe, de volt hogy 2 honapig semmi. Massal foglalkoztam, nincs ezzel gond. Marcius ota ujra edzek, most ujra van kedvem hozza, sok szabadidom is van, is az az ido amit az edzes (es a fozes) elvesz, komfortzonan belul belefer a hetirendembe. Az ero is kezd visszajonni, jol erzem magam, de volt hogy hatam kozepere nem kivantam az egeszet. 😄
2021. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

6 éve edzek.Nem a nők miatt és nem is a verekedés miatt.Ezek mind hülyeségeknek számítanak.Nem Kenyában élünk és nem is Broxban.Van erre hivatott erőszakszervezet,a rendőrség.Nem az én dolgom hogy rendet rakjak az irodában a kollegák között.Szval a verekedés,mint opció sehogy sem jön képbe.

Vicces is lenne így felnőtt fejjel nekiállni verekedni.


Nők.

A nők jönnek,mennek.Ki ezért,ki azért.Cseppet sem erdekel,hogy tetszik e nekik a karom,vagy nem.Ha velem van,akkor nyilván az embert, a társat keresi bennem,és nem a bicepszeim méretét.

Edzek,mert nem akarok 40 évesen egy lepukkant pasas lenni,aki a cipőfűzőt is nehezen köti be.

Egeszségesen élek és számomra nem kerdés,hogy mi a haszon ebből.

Ha nem szereted,akkor csinálj mást.Csak ne olyan értelem után kutass mint a csajozás,vagy verekedés.Ezeknek nulla jelentőségük van,ha magadnak csinálsz valamit.

2021. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én azért csinálom, hogy 185cm mellé ne 55kg legyek.


Ugyanis ha, nem edzek és az átlagember kajáját eszem, akkor alapból ennyi vagyok.


Sportétkezéssel és edzéssel megvan a 76kg, de soha senki nem jegyezte még nekem sem, hogy izmos vagyok vagy stb.


Ennek megfelelően csak szinten tartok, és megpróbálok odafigyelni, de tisztáztam magamban, hogy ez nem az én sportom.


Így legalább elkerülöm azt, hogy állandóan az legyen a téma, hogy miért nem eszek, átszakadok stb.

2021. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!