Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen alapfelszereltséget...

Milyen alapfelszereltséget vegyek otthoni erősítéshez? Nő vagyok.

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem mozogni, idáig csak videókra tornáztam. Pamela Reifre, Rubint Rékára. Nem látok semmilyen változást. 25 éves vagyok,50 kg és 165 centi. Ez számomra az álom alak. ->

[link]


Konditerembe nincs lehetőségem járni mert ahol élek nincs. Legközelebb 40 km-re van és 40km haza az napi 80 , nem fér nekem bele.

Súlyzót hány kg-ot szerezzek be? Illetve miket még? Ketlebell ? Láb súly, gumiszalag, húzodzkodó? Köszönöm szépen előre is!



2021. jún. 25. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kezdésnek egy állítható egykezes súlyzókészlet, ilyet. Mást nem érdemes mert ha feladod nem foglal sok helyet.


[link]

2021. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy úgy vásárolj, hogy könnyű és nehéz súlyt is össze tudj pakolni!!! Én hallgatnék kezdetben az elsőre
2021. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 25. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szólj ha már ilyen leszel, akkor lehetsz a csajom
2021. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még a mostani alkalommal se lennék.
2021. jún. 27. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt se tudod ki vagyok..
2021. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!