Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az olcsóbb fehérje rosszabb?

Az olcsóbb fehérje rosszabb?

Figyelt kérdés

Buzz protienből 3kg-s kiszerelést kapni 10.500ért, Pure Goldból a 2,3 kg-s koncentrátum 11.000. Biotechből és SciTechből a 2,2kg-s 17.000 körül van. Az optimum nutrition meg 20.000-ért ad 2,2 kg-t.


Mi okozza az árbeli különbséget? A Buzz protein feleannyira jó mint az optimum? Illetve létezik, hogy tejsavó van ráírva de felütik szójával? Ezt mennyire ellenőrzik?


A kreatin ugyanez, a pure gold félkilót 2.400 forintért ad, de a sciteches lehet 5.000 forint is.



2021. jún. 28. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

a buzz jó eséllyel 70 % os a többi meg 80 vagy 90% os


a márka nevet is meg kell fizetni, pulsz milyen egyéb összetevők vannak benne.


ezt a felütik dolgot meg felejtsd el mert ha valaki szója allergiás meghal miatta akkor nem csak pénzbüntetést kapnak hanem börit is.


meg a szója fehérje drább is.

2021. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

A "túl olcsónál" nagyobb eséllyel van kevesebb fehérje, mint amennyit ráírnak (nyilván van kivétel, hangsúly azon van hogy nagyobb eséllyel). Persze ez nem feltétlen akkora baj ugye, mert olcsóbb. Aztán ott a faktor, hogy mennyi fémet meg káros dolgot tartalmaz, amire valószínűleg egy nagyobb márka jobban odafigyel (persze vagy nem, nyilván én is csak logikázok, hogy egy alig ismert "filléres" fehérjénél nagyjából semmire se figyelnek). Most hogy a Pure Gold például melyik kategóriába tartozik, mennyire megbízható.. Passz. Lehet árérték arányban rohadt jó és nem sokkal rosszabb, mint mondjuk a biotech. De lehet nem. Kb mindenki csak találgat tesztelések nélkül.


Én optimumot fogyasztok, tisztában vagyok vele, hogy "túlárazott", de megbízható márka, sokkal jobb az oldódása és az íze is. Sok mást próbáltam, de nagyon soknak borzasztó mű íze volt és/vagy állandóan csomós maradt és rághattam a port. Meguntam és azóta inkább többet költök, de így cukor nélkül vízzel is meg tudom inni jóízűen, gyakorlatilag édességként is szolgál.


9 éve volt redditen egy nagyobb tesztelés, nyilván a konkrétumok nem lényegesek ilyen távlatból annyira, meg a legtöbb márkát úgyse nagyon kapsz, legalábbis Magyarországon. Csak azért linkelem be, hogy ebből látni, hogy azért simán lehetnek olyan márkák akik elég rendesen átverik a vásárlót. Persze mondhatjuk, hogy vizsgálják és büntetik őket, de gondolom vannak erre is megoldások, pl csődöt mondanak, más néven indítanak egy céget Szlovákiában és minden megy tovább.

Linkek a tesztről:


[link]


[link]

2021. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!