Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónapja kaptam pfizer...

1 hónapja kaptam pfizer oltást, azóta eleinte a hónaljamban azóta a jobb karomban (amibe kaptam az oltást) húzódó érzést érzek. Amikor pl. "imitálok" valamilyen hátgyakorlatot akkor a karomban végigfutó húzódást érzek mintha?

Figyelt kérdés
valami rost vagy valami kiakarna ugrani a karomból. Máshol azt mondták, hogy nyirokcsomó gyulladásom lehet, de az elvileg már bőven elmúlott volna mert 1 hónapig inkább edzeni se mentem, de még mindig nem múlott el és most kapom a második oltást majd kb 1 hét múlva.

2021. jún. 30. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A Pfizertöl nem lehetnek ilyen tüneteid, a nyirokcsomó gyulladástól viszont igen. És az nem feltétlen múlik el gyógyszeres kezelés nélkül
2021. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egyszerűen csak túlterhelted.
2021. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Vagy megszúrtak egy idegszálat
2021. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!