Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testzsírszázalék...

Milyen testzsírszázalék környékén érzed jól magad?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre, hogy 10-12 között voltam a legelégedettebb magammal. Amióta ez feljebb ment, azóta kevésbé, és visszavágyom az akkori formámra, csak akkor diéta közben nem tudnék izmot építeni, legalábbis ennél biztos kevesebbet.

Ti hogy vagytok ezzel?



2021. júl. 23. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne alacsonyabban, zsíros has nélkül, de én (egyelőre) túl vékonynak érzem úgy magamat pólóban. Meg akkor túlzottan figyelni kellene a kajálásra, nekem kényelmesebb az, hogy ha úgy érzem akkor megeszek egy fagyit vagy megiszok egy sört és nem érzek bűntudatot, hogy túllövöm a kalóriát.


Talán valahol 18% körül érzem a legjobban magam.

2021. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha minél alacsonyabb, akkor olyan mintha edzenék, amúgy nem látszik semmi
2021. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15-20, voltam már 5 körül de az nagyon gáz, beesik az arcod is
2021. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

30-40% mert akkor gond nélkül tudok lebegni a víz felszínén 😁

Viccet félretéve, nyáron ha tervezek strandolni vagy ilyesmi akkor 8-10% jó, egyébként meg 15-20% körül.

2021. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10-15
2021. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!