Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőknek izomépítés céljából...

Kezdőknek izomépítés céljából miket ajánlotok? Milyen edzés, étkezés? (esetleg étrend kiegészítők)

Figyelt kérdés

Izom építés a cél, nem mondom hogy saját tapaszdalból jártas vagyok, a neten olvastam/ néztem egy csomó mindent.

Kiváncsi vagyok véleményekre, tapasztalatokra.

Egy szint után elmennék edző terembe is, de úgy vélem kéne valami alap hozzá, amit itthoni edzéssel, súlyokkal felépítek.



2021. aug. 3. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Siman mehetsz egybol terembe.
2021. aug. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet egyből termezni, de nyugodtan csináld otthon ha úgy jobb neked. Az elején szerencsére még nem kell sokmindenre figyelni, kb elég annyi, hogy ne egyél szemét kaját. Fokozatosan emeld a terhelést, én a helyedben pár hónapig még nem nyúlnék nagyobb súlyokhoz, könnyen sérülhetsz. Az elején szerintem érdemes a technikát gyakorolni, már ennyi is elég lesz a fejlődéshez. Ja és ossz el mindent legalább 3-al amit a neten olvasol / mondanak a profik.
2021. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is először terem. Ott ellesel pár dolgot, aztán ha nem akarod fizetni a bérletet, akkor vehetsz súlyzókat (ahogy én tettem).

Igen, a lábazás nem az igazi, de szerintem minden más megoldható két súlyzóval.

2021. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!