Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lett manapság akkora...

Miért lett manapság akkora divat egy szál alsógatyában edzeni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Edzozeremben? Biztos nem lett divat :D vagy te jarsz rossz helyre.
2021. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Teremben is láttam.

Vagy pl benne vagyok Facebookon edzős csoportokban, oda is rakják fel a képeket meg videókat, amin egy szál fecskealsóban meg papucsban bicepszeznek

2021. aug. 20. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van, en teremben fel vagyok oltozve (cipo gatya rovidujju) de amúgy ki nem ahatom magamon a ruhat. Ha othon edzek en is kisgatyaban edzek es kész, kenyelmes, majd telen hosszuba nyilván. Nem kell tobbet bele latni, mint amennyi van.
2021. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett divat. Az hogy valaki otthon miben edz teljesen lényegtelen.
2021. aug. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Otthon meztelen edzem évek óta. Csak akkor veszem fel a kisgatyám, ha otthon van a lányom.
2021. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

#5

Akkor minek?

2021. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt főleg a nőktől kérdezd, meg hogy ha kell, ha nem nekik akkor is feszülős cuccban kell lenni... A kedvenc kombó: Egy szál melltartó meg köldökig érő hosszúnadrág... Az ilyen az nem tudja épp eldönteni, hogy fázik vagy nem ? Ebből is látszik, hogy leginkább ők képzelik az edzést divatshow-nak.
2021. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinek épp mi jó, én pl hagyományos lengös boxer alsót hordok volt már hogy biciklizni a környéken úgy mentem max egy póló volt még rajtam, iskolás koromban, el felejtettem torna ruhát vinni és hát akkor ugyan úgy pl lengös boszer alsóm volt és abba úgy toráztam igazából lengös boxer alsó fel ér akár egy rövid gatyával, akkor azon lehetett látni alsó gagya mivel tipikus szürkés mintás volt.
2021. okt. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!