Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne pár kérdésem!?

Lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés

Szóval ha felhúzásnál(konvencionális) begörbül az alsóhátam, akkor a csípő mobilitásom rossz vagy a combhajlítómé ?


Másrészt, statikus nyújtásnál, mondjuk pihenőnapokon, kell előtte valamilyen bemelegítést végezni, vagy lehet egyből nekiállni(nyújtani, mobilizálni)?



2021. aug. 24. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a görbe alsó hát felhúzásnál kb egyenes út a gerincsérvhez. A lapockákat kell mozgatni, az alsó hát végig feszes és homorú.
2021. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó tudom is. Most a kérdésekre is kaphatnék választ ? 😂
2021. aug. 24. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem elég válasz öcsi? :D
2021. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mire ? Konkrétan full másról beszél az első.
2021. aug. 24. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

1: Szerintem csípő

2: hideg izmot sose nyújtunk, melegíts be előtte azért.

2021. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb helyen tapogatózol, érdemes lenne felkeresned egy jó edzőt, aki ért a felhúzáshoz, mert ő meg tudja nézni a gyakorlatod és tudja, fontossági sorrendben, mi a teendő egy probléma esetén, vagy akár rögtön meg tudja oldani egy tanáccsal a problémád, vagy rájöttök, hogy az nem is probléma, ilyen is van :D. Szóval ezt így látatlanba nem lehet megmondani.
2021. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!