Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak edző terembe hogy szép formás testem legyen? És ha 2 órát edzek 2× egy héten akor lehet formás testem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Heti 3 a minimum, ami alatt nem is érdemes elkezdeni. A többinek te is utána tudsz nézni.
2021. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Ti lányok nem hánytok attól a szótól, hogy "formás", meg hogy "formásodás". Csak mert én igen, meg szerintem itt minden normális kommentelő.

Formásodni a célnak megfelelő étrend és egy jól felépített edzésterv együttesétől fogsz, drágám. A kérdéseid minden szavából árulkodik az, hogy egy hangyányit sem vagy képben se a táplálkozással, se az edzéssel kapcsolatban, úgyhogy ezen néhány komment semmit nem fog változtatni. Keress fel egy jó személyi edzőt, aki megtanít téged az étkezés és a "kondizás" alapjaira. Hidd el, számodra biztosan megtérül. Pont a magadfajták szoktak hónapokig-évekig értékelhetetlenül és eredménytelenül edzegetni és kajálni, aztán pedig kétségbe esni a fejlődés hiányától. A személyi edző felkeresése mellett pedig olvasgass tudományos igényű cikkeket edzés és sporttáplálkozás témakörben. Nők Lapja Cafe, Femina.hu és társaik nem tudományos igényűek, úgyhogy azokról ne tájékozódj. Ne feledd, az információ hatalom, ami a javadra válik. Fogadd meg a tanácsaimat, a te érdekedben. Jó informálódást és jó fejlődést kívánok!

2021. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

#2

Nekem is hányingerem van ha már csak meglátom vagy hallom hogy "formás" "formásodás". Bár lehet azért is, mert nekem ronda formátlan női izmaim vannak kis fiú létemre. :(

2021. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Mindet.

Szivesen.

2021. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!