Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 1 nap túlléptem a kalóriáka...

Ha 1 nap túlléptem a kalóriákat, úgy 1000-2000-el tömegelés közben, akkor az nagyon nagy gond ?

Figyelt kérdés
Megettem ami az étrenbe van, szóval megvoltak a makrók és ezt azon felül toltam be. Főleg zsír és fehérjéből. Lassú tömegelés a cél ezzel nagyon szétcsesztem az egészet ?

2021. szept. 4. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Iktass be egy lébölyt napot a hétre vagy két nap hagyj ki egy étkezést vagy ne tégy semmit és várd, a világvégét. Nem jön el nyugi.
2021. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nappal, egyetlen "helytelen étkezéssel" tönkre lehetne tenni egy diétát, pláne egy tömegnövelő diétát, akkor semmi értelme nem lenne a testépítésnek. Remélem, hogy a kérdésedet te sem gondoltad komolyan!
2021. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, helyedben abba is hagynám ezt az edzés dolgot mostmár.
2021. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fosol, akkor ma egyél annyival kevesebbet.
2021. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Drugs Bunny régen olyat is mondott kettes, hogy a cukorfogyasztástól azonnal leáll a zsírvesztés, vagy valami hasonlót. Akkor se hittem neki. Ugye a te egyetlen félreevésedből jutottam idáig.
2021. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Drugs Bunnynak rengeteg mindent köszönhet a "hobbi kondis" társadalom, azonban rengeteg hibát is fel lehet neki róni. Többek között a cukortól, tejtermékektől, paradicsomtól való zsigeri rettegést. Többek között a csalóétkezésektől való rettegést. Szerinte ha nem edzel minden nap, akkor egy rakás kaki vagy. Csirkemell-rizs kombó karaj-rizs kombóval váltogatva minden nap. Méregdrága tápkiegészítőket orrvérzésig. És még lehetne sorolni...

Viszont ha az a csávó nincs, akkor ma Magyarországon még ennél is rosszabb helyzetben lenne a hobbista társadalom.

2021. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konjugált módszer megyen?
2021. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!