Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállra és Hátra mit kéne...

Vállra és Hátra mit kéne csinálni, hogy ne legyen lapos, alulfejlett és formátlan?

Figyelt kérdés

[link]

Felhúzást, horizontális húzást, vertikális húzást mindig csináltam valamint kifejezetten trapéz és széles hát izolációt is. Vállra fej fölé nyomást és oldalemelést, valamint hátsó váll izolációt. Tehát gyakorlatilag mindent.

Előzmények:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__113..



2021. szept. 10. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így pedig nem rossz. Csak nem mindegy a volumen. Pakolj fel nagy súlyokat, csinálj 6 ismétléseket és pihenj 2 percet a sorozatok közt és akkor nagyobb súlyokat tudsz mozgatni. Kis súlytól naturalban csak kezdőként nő az izom. Kaja, pihenő rendben van?
2021. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Relatív a nagy súly. Volument évről évre emeltem, az utóbbi 1-2 évben már nem, mert igazából nem volt hova tovább. Ha még nagyobb súlyt használok az már csak rövidebb mozgástartományban megy. Csak egy példa: döntött evezést tudom csinálni szabályosan ha jól megy 130 kilóval 5x6 ismetlést, de tudnám 160 kilóval is, borzalmas kivitelezéssel lendületből.

2021. szept. 10. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mondjuk azért ez nem kezdő súly :) Rendesen le vagy szálkásodva a kép alapján. Nem lehet, hogy kevés a kaja tömegeléshez? ÉS nem igazán hiányzik a középső hátizmod se a kép alapján, és a váll 3 feje is rendben van


És igazad van, annyi súly kell, amit még szabályosan, bukás nélkül tudsz mozgatni. Ráadásul lendületből evezés gyorsan kinyírja a derekat

2021. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Ez 1 éves kép, akkor kifejezetten kalóriadeficitben voltam. Jelenleg ennél az állapotnál 7 kiló zsírral vagyok több.

2020 Novembertől- 2021 májusig csináltam egy időzőjeles vastagítást.

2021. szept. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!