Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én figyeltem fel erre a...

Csak én figyeltem fel erre a jelenségre? Abszolút rossz hatással van azonkra, akik változtatni szeretnének az eletmódjukon, és egészségesebb irányba terelni azt.

Figyelt kérdés
Úgy van találva az egész edzőkkel, táplálkozási tanácsadókkal, testépítőkkel, ami elíjeszti az embereket, és amellett, hogy nem tartható hosszutavon,amit elmondanak, sok esetben káros információk is ezek. Az ilyen leves, meg káposzta diétákat hagyjuk, mert az már olyan mélységekben van, hogy említést sem érdemel. De nézzünk pl, egy testépítőt, aki magabiztosan lenezi a levesdiétás hülyeséget, miközben ő se sokkal jobb. Felmesz a youtubre, es látod, hogy világbajnok testépítő szerint, nem szabad dinnyét enni, mert hizlal. 😩😅 Az átlag embernek meg szent, amit egy testépítő bajnok mond, mert az biztos úgy van, így le is mond arról, hogy ő valaha változtat az életmódján átlag akaraterővek, koxok nélkül. Vagy, ha felmesz a sárga oldalra, ott is olvashatsz olyanokat, hogy bizonyos etelektol, azonnal leall a fogyas, hiaba vagy te aznap 1500 kalorias deficitben, akkor is le fog állni a fogyás 😅
2021. szept. 15. 21:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Félre lett értve a kérdésem, nem fejtettem ki eléggé, hogy mire gondolok. Nyilván, a kalória az csak egy dolog, és stimmelni kell a makróknak, mikroknak, stb.. de, aki olyat kijelent, hogy a dinnye hízlal, alapjaiban nincs tisztában a táplálkozással. Semmi nem hízlal, ha nem vagy kalória többletben, az meg, hogy mit tudsz beilleszteni az étrendbe a céljaid mellett, megint más téma lesz. De a dinnye abszolút egy olyan étel, ami hasznos. Van benne rost, vitamin, és kevés kalóriat megehetsz nagy térfogat mellett, a szenhidrattal meg mi a baj? Ne kezeljük már ördögtől valónak, kell ez is a szervezetednek. Hobbistaként amúgy, gyakorlatilag bármit beilleszthetsz bizonyos keretek között.

Ezzel szemben szakértők, és komoly testépítők adnak olyan tanácsokat, hogy meg ne merjél enni hobbistaként egy szelet fehér kenyeret se. Mi a joistenért ne ehetném meg? 😅 Bármit megehetek, ha jól kalkulalok, arról nem is beszélve, a a rizs pl, sokkal rosszabb a kenyernél, amit viszont ajánlanak. Száz sebből vérzik, amit találnak magyar kereteken belül, hasznos infót pedig, az egy kezemen meg tudom számolni, hany embertől kapsz Magyarországon,és ezek az emberek, nem is ismertek, így még nehezebb dolga lesz annak, aki normális információkhoz akar jutni. Egyébként, sok esetben, meg lehet nezni, mennyire tartható az, amit előadnak ezek a nagytudasu emberek. Ezek az edzők, tanácsadók, 99%ban sehogy nem neznek ki, vagy a legjobb, mikor bőven túlsúlyos a tag, ránézel,és egyértelmű, hogy zabál mindenféle szart, és közelében nincs annak, amit előad. Persze mindezt szűk pólóban, amiben úgy néz ki, mint egy kötözött sonka. 😅Testépítőknél meg tipikus eset, hogy visszavonulnak,kevesebb kox, vagy akar semennyi mellett, megelégelve a sok embertelen, és sok esetben értelmetlen sanyargatast, elengedik magukat, és sehogy nem néznek ki,vagy visszavonulál után is ugyanúgy megy a kox.

2021. szept. 16. 16:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Hat a dinnye pl eleg cukros.. nem a +kcal a baj hanem h vizet kot meg. Meg a cukortartalom miatt felmegy hirtelen az inzulin. Egy testepito versenyzonek versenyfelkeszules kozben ezeket is figyelembe kell vennie.. ez tok normalis... itt inkabb az a gond h az atlag gyari munkas Pistike egy versenyzo dietajat es edzestervet probalja leutanozni.. semmi koze hozza
2021. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!