Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme covid alatt...

Van értelme covid alatt elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
Bármikor zárhatják megint a termeket. Azt mondják most a járványok korszaka jön. Szépen lassan a testépítés kikopik majd a "divatból"?

2021. szept. 17. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Elkezdenék most edzeni.
Kivárnám a tavaszi feloldásokat.
A belátható jövőben már nincs értelme elkezdeni.
Hiába gyúrod ki magad, ha ronda a pofád sosem lesz nőd!
33 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem várnék, de elkezdeném beszerezni az eszközöket, mert ezek a kötsögök úgyis bezáratnak mindent.
2021. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Van kártya
2021. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szintű korlátozások biztos nem lesznek mint az elején,itt az oltás,ha kártyád van akkor be fognak engedni.

Ha nem akarod beoltani magad lehet tesztet csinálni hogy átmentél-e rajta,ha az se jó be lehet lépni egy egyesületbe és akkor is be lehet menni az edzőtermekbe ha még mindig így van.Ez nem jó kifogás,meg lehet oldani.

2021. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Dehogynem lesznek. Ezt már eljátszották, hogy itt nem lesznek korlátozások, mert Mo. nem bírna ki még egyet, aztán rá két hétre bezárt minden.


De amúgy be vagyok oltva, csak a kártyám elkallódott valahol a postán.

2021. szept. 18. 08:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet igazolni valami eeszt alkalmazással vagy mi?
2021. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lehet, de ha zárva a kondi, akkor tök nyolc. A védettségi arra lesz jó, hogy mehetsz vele dolgozni, meg boltba.
2021. szept. 18. 08:57
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor be is zárhat az összes terem örökre? Vagy majd titokban jár mindenki? De annak mi értelme, ha sportolóival lehet menni oltás nélkül is, de oltott kártyával meg nem?

2021. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

😂😂😂


Egész covid alatt edzettem. Vettem saját eszközöket, amikkel meg tudom dolgoztatni azokat az izomcsoportokat, amikhez gépet is használtam.


Ne aggódj, aki akarja, megoldja. De ha kell, eszközök nélkül is.

2021. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2%
Megint le lesznek zárva a termek?
2021. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatok én neked akármit,már nagyon régóta járhatnál edzeni ha akarnál de már előre legyártott kifogásaid vannak,ha nem akarsz ne menj.Imádom az ilyen kérdéseket ahol azt akarják hogy mindenki egyetértsen a véleményükkel és foggal-körömmel kapaszkodnak ha valaki mást mond
2021. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!