Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég ennyi makró tömegnöveléshez?

Elég ennyi makró tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Néztem kalkulátorokat mindegyik mást ír. Yaziot használok az valamennyire megbízhatónak tűnik.

CH: 347g

Fehérje: 248g

Zsír: 92g


185cm 79kg


2021. szept. 18. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
160g fehérje maximum bőven elég.
2021. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem,a fenti értékek a mai étkezésem volt.
2021. szept. 18. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Még a 160 gramm fehérje is sok. Ne már! Naturálban az életben nem fog hasznosulni ennyi. 130-140 bőven elég neked naponta. A zsír körül-belül rendben van, én még alacsonyabbat is el tudok képzelni, de ez nagyon egyénre szabott. Viszont ha tömegelsz, akkor azért vihetnéd a szénhidrátot 300 fölé bőven. Kalóriákban hogy néz ki az étrended?
2021. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
még csak 8 óra, egyél még egy kis ch-t. De amúgy komolyra fordítva a szót, neked kell kitapasztalni.
2021. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2984 kcal

(nem tudom,de olyan kevésnek tűnik)

2021. szept. 18. 20:38
 6/12 A kérdező kommentje:

Zab,banán,protein turmix,csirkemell,csirkemell sonka,teljes kiőrlésű dolgok mennek nap közben. Edzés után: fehérje+gyors ch

Estére: Cottage Chesese(casein miatt) és csirkemell sonka.

2021. szept. 18. 20:40
 7/12 A kérdező kommentje:
rizset vagy rizstésztát kihagytam
2021. szept. 18. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendben vannak az élelmiszerek, tipikus "gyúros kaják", de ez nem pejoratív jelző, teljesen okés ez az étrend. Legyen minél változatosabb, bármilyen "egészséges" élelmiszer belefér egy naturál hobbista tömegelő diétájába. Az edzés utáni fehérje + gyors felszívódásű szénhidrát nem baj, de tök felesleges, ugyanis ez a glikogén raktáras visszatöltős, anabolikus ablakos cuccos bullshit egy nagyon sok éve megcáfolt tévhit, ami egyedül akkor fontos, ha te inzulint használsz doppingként. Feltételezem nem, úgyhogy ha az edzés utáni azonnali fehérje + gyors felszívódású szénhidrát kombó kimarad, akkor semmi nem fog történni. Mint tudjuk, a napi összbevitel számít.

Mikor kezdted el ezt a 3000 körüli kalóriás tömegelést? Azóta mennyi jött fel?

2021. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kb két hónapja: 75 voltam most vagyok 79.
2021. szept. 18. 20:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz az étrend de fehérjéből ennek majdnem a fele is kimaxolná az izomnövekedést,nem kell ennyi.Persze ha te szeretsz ennyit bevinni,szívesen csinálod baj nem lesz belőle de valljuk be ez nem sokaknál van így,ne kényszerítsd.Helyette mehet szénhidrát,kevés zsír.
2021. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!