Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fontos a szénhidrát...

Mennyire fontos a szénhidrát bevitel?

Figyelt kérdés
Hogyha a protein bevitel teljesen jó és elég kalóriát viszek be akkor fontos a szénhidrát bevitel? (tömegelek)

2021. szept. 24. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az inzulin a "leganabolikusabb" hormon. Inzulinválaszt pedig csak a szénhidrát vált ki. A minőségi, lassú felszívódású szénhidrátok rohadt fontosak egy sportoló számára.
2021. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos.
2021. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Izomépítés szempontjából gondoltam
2021. szept. 25. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Izomépítés szempontjából? Akkor leírom még egyszer: az inzulin a "leganabolikusabb" hormon. Inzulinválaszt pedig csak a szénhidrát vált ki.

Innentől van kérdés a minőségi szénhidrát fontosságát illetően?

2021. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs, köszi.

Másik kérdés. Szérintetek az a jó ha egy héten 3x edzek(hétfő:mel-váll, szerda:kar, szombat:hát)

Vagy ha ugyanezeken a napokon mindenrr edzek de kevesebbet

2021. szept. 25. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neked izomépítési céljaid vannak, akkor a "hetente háromszor mindenre egy kicsit edzésnek" nem sok hatékonysága lesz. Én a helyedben úgy osztanám be a heti három alkalmat, hogy hétfőn bicepsz és hát, szerdán tricepsz és mell és váll, szombaton pedig láb.
2021. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen. Lábra, hasra otthon edzek. Csak a felső testet írtam le
2021. szept. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!