Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora nyak számít vastagnak?

Mekkora nyak számít vastagnak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes ez az oldal. Mindig megjelenik valaki, akinek más testrész, tápkiegészítő, sérülés, YouTuber, szteroid a fétise, aztán ez az illető napi szinten minimum egy, de néha több kérdést kiír ezzel kapcsolatban. Most ezek a "nyakra gyúrós" kérdések mennek nagyot.

Miért? Az durva, ha már ennyi időt töltötök a gyakorikerdesek.hu-n. Valami nagy gond lehet az életetekben.

2021. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy Mike Tysonnak 50 centis nyaka volt.

Én küzdősport miatt kérdezem, ott ugye fontos az erős nyak.

2021. okt. 3. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire bejön neked Mike Tyson nyaka? Mit érzel, amikor Tyson nyakára gondolsz?
2021. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak szeretnék én is olyan erős nyakat.
2021. okt. 3. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Akkor edzél rá!

Szerintem ezzel meg is beszéltük a dolgot.

2021. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a nyak nagyon bekattant most egyeseknek. Nagyon helyes!

Csak vigyázzatok nehogy sérv legyen a vége!

Én senkit sem bíztatok az edzésére, csak saját felelősségre végezzétek.

Naturba 45 cm felett már vastag(ha pálcika gyerek vagy akkor a vékonyabb is az), 50 cm már brutális és naturalon talán senkinek sem hozható.

2021. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De csak tudjam, hogy mekkora nyak számít már vastagnak. Egy átlagembernek pl milyen vastag a nyaka?
2021. okt. 3. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Átlag embernek 40 cm vagy az alatt.

Nyak esetében már 1-2 cm is baromi sokat számít.

Nekem 44-45 között van, ez vastagabb mint az átlag és edzek is rá külön, de ez nem feltűnő. Célirányos edzés nélkül 42 cm volt.

De van akinek célirányos edzés nélkül is 45cm ...Sőt a koxos Larry Wheels féléknek még jóval vastagabb is.

2021. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mint a fejem, bedurranva meg vastagabb is 😀 de nem edzek ra kulon, csak csukjara. Nagy sulyos gyakorlatok vastagitjak alapbol is. Bar gondolom genetika mint a vadli pl. Azon fennakad a farmer pedig heti 1x edzek ra 🤷‍♂️
2021. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 46, három éve edzettem utoljára, akkor sem túl komolyan sajnos, de nyakra soha. Viszont januártól megyek terembe újra.
2021. dec. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!