Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora probléma, ha nem...

Mekkora probléma, ha nem húzok fel és nem is guggolok?

Figyelt kérdés
Nem bírja a gerincem. Így is lehet fejlődni?

2021. okt. 5. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Hatalmas probléma. Erőemelő ne legyél.
2021. okt. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak egy izmos test a cél, semmi több.
2021. okt. 5. 08:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van gerincproblémád?

Ha nincs, akkor vagy a forma rossz, vagy gyengék a gerincmerevítő izmaid. Mindkettőn lehet segíteni. Utána meg lehet guggolni, meg felhúzni. :)


Fejlődni lehet amúgy ezek nélkül is, de 100%-ban helyettesíteni nem lehet a nagysúlyos összetett mozgásokat.

2021. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom van-e valami gerincproblémam, de nagyon furcsa érzésem van közben.

Köszi, tudom nem lehet helyettesíteni őket, de azért valamilyen szinten megpróbálom.

2021. okt. 5. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Testépítéshez nem feltétlen kell.

De erős nem leszel

2021. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, nem is az a cél :)
2021. okt. 5. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy értelmes orvossal ezt kihangsulyozom, mert már sajnos már megjártam, hogy orvoshoz kellett menjek valami teljesen más problémával(magas vérnyomásom volt az orvosnál, mert stresszeltem) és olyan szinten lenéztek, mert ezt a sportot uzom es azt mondtak, hogy emiatt van. Na tehát keress egy jó orvost aki majd csinál neked egy rögent és ha nincs semmi probléma akkor mehet. Szerintem kereshetsz a terembe egy személyedzőt aki már régebtől ott van és nézze meg a formád ha jó-e mert lehet egy nagyon kicsit görbe a hátad amit te elöről nem látsz a tükörbe de attól még pont elég, hogy fájjon a hátad tőle. Nyilván fejlődni fogsz tudni, mert pl felhúzásokat én se csinálok de attól még erős vagyok. Potolni nem lehet ezeket, mert alap gyakorlatok, de izomtömeget fogsz tudni feltenni
2021. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semekkora probléma, tudsz ezen gyakorlatok nélkül is fejlődni
2021. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat dobnak a fizikumon, de helyettesithetoek ugy ahogy. Foleg ha csak a forma szamit. Nekemis szarul ment es fajt mindenem, de belejottem. Megeri csinalni.. megterul
2021. okt. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne is guggolj!

Az veszélyes!És anélkül is lehet edzeni.

Jó lesz helyette a bicepszedzés.

2021. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!