Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az otthoni minimalista...

Ez az otthoni minimalista edzésterv jó lehet?

Figyelt kérdés

Otthon csak kézisúlyzóim vannak, 50kg súly van összesen, de mivel fekpadom nincs ezért pl fekvenyomas kezisulyzoval kilove.

1 éve edzek itthon, az atmozgato edzesterv utan egy 4 napos osztott edzestervel folytattam, viszont ezt már meguntam, és idén már nem sok időm lesz az edzésre ezért írtam magamnak egy ilyen edzéstervet, jó lehet ez így?


Hétfő

Fekvő támasz 10x

Oldalemeles 5x

Bicepsz csukloforgatassal 6x

Csuklóbehúzás 3x


Szerda:

Bolgár guggolás 10x

Vádli 5x

Lebegő ülés 5x


Péntek

Húzódzkodás 10x

Döntött törzsű oldalemelés 5x

Tricepsznyújtás 6x


Mivel heti 1x edzenék meg 1 izmot, és kevés a sorozat ezért úgy gondoltam hogy minden sorozat bukásig megy. Fejlődhetek tovább ezzel az edzéssel?



2021. okt. 7. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyel sztem egy osszecsukhato padot h tudj mellezni rendesen. Tegyel be hathoz vmi evezest pl furesz vagy dontott torzsu, labhoz még legalabb kiores. Vallbol nyomast meg tolockodast is beraknam.
2021. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a bicepszet átcserélném a tricepszel, hogy mell triceosz hát bicepsz legyen amúgy otthon körülményekhez viszonyítva jónak tűnikesetleg lehet 4 seria rendes fekvőtámasz és 4 seria felső mellre ugy hogy a labad felteszed valahova
2021. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felső mellre jó gyakorlat az, ha az alsó kábeles összenyomást csinálom kézisúlyzókkal?
2021. okt. 7. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és szerintem te a tárogatásra gondolsz. Az oldalsó mell inkább.
2021. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nincs oldalso mell 😅 a felso reszt se lehet igazan kulonvalasztani, dontve is inkabb csak jobban besegit a vall. De most honnan a csiga? Nem csak kezisulyod van? Am amig ilyen alap az edzesterv meg pl nem hatazol meg csak fekvozgetsz addig folos felso mellbe gondolkozni
2021. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!